Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
laponként:
összesen 7
, rendezés:
Bretz Gyula által küldött hozzászólások listája
Üzenet szövege
Feladó:  Bretz GyulaFérfiHaladó síelő
Dátum: 2017.09.04. 15:02
Topik: Karácsony előtti síelés
Bretz Gyula Hozzászólások: 7
Regisztrált: 2015.03.05.
20 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

A Karácsony előtti 4 napos síelés engem is érdekelne,
Budapestről mennék, ha kell autóval, bár síléctartóm (tetőcsomagtartóm) nincs, így ha valakik velem jönnek azoknak a cuccait másik autó tetőboxában kellene kivinni.

üdv
Gyula
20 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Valóban kitűnő kis sítúra volt Koralpén, jó szervezés -ezúton is köszönet Albertnek és Andinak -, friss hó, kellemes piros pályák (van kezdőknek kék is), kultúrált pályaszállás. Mivel csak néhány pálya van a terep a mostanihoz hasonló 3-4 napos túrákra alkalmas, arra viszont kitűnő. A félpanzióról annyit, hogy ár/érték arányban szerintem elfogadható, reggelire valóban a fórumon már leírt 2 zsömlét adják, felvágott, sajt, májkrém esetleg jam, de van műzli is, nekem azzal együtt már elég volt a reggeli. A vacsora egy leves és egy főétel, utóbbi viszont lehetne nagyobb adag, volt, hogy késő este még ki kellett egészítenem a vacsorát a hazaiból. Utóbbihoz javasolt szeletelt cuccok beszerzése (kenyér, felvágott, sajt), de ha valaki meg is akarja kenni a kenyerét az vigyen magával egy kést mert ilyesmi nincs a szobában (túl sok kaját nem érdemes vinni mert hűteni csak a minimál méretű franciaerkélyen lehet az elemózsiát). Ha valaki kávézik is a szobában akkor egy kiskanál sem árt, mert mi a síelés utáni 3 az 1-bent csak a fogkefénk nyelével tudtuk elkeverni:). Egyébként az éttermi árak is olcsóbbak az osztrák átlagnál, de akkor a reggeli a fent említettek miatt szerintem nehezen megoldható.
Mindent összevetve pompás túra volt, jövőre is szívesen mennék mondjuk egy besíelésre.
üdv:
Gy.
20 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Én is kitöltöttem az űrlapot. A félpanzió péntekre és szombatra vonatkozik?

üdv:
Gyula
h i r d e t é s
20 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

sziasztok,

én még nem jelentkeztem, inkább bevállalom a plusz 10 eurót ha biztossá válik a dolog, meg az is, hogy a munka elenged.

Dóri akkor beszéljünk majd az én számom 06-30-622-7089.
Albert köszi az esetleges boxot, de sajna én azt sem tudom mire tenni mert csomagtartóm sincs.

jó hétvégét
Gyula
20 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

szia Dóri,

mint alább írtam én egyedül mennék, szintén 4 napra, így autóügyileg akár társulhatnánk is, a gond nálam is az, hogy nincs sem boxom, sem tetőcsomagtartóm az autómon, bár boxot gondolom lehet bérelni.

üdv:
Gyula
20 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Szia Albert,

egyedül jönnék (bár ezügyben holnapig még futok egy kört, hátha csatlakozik egy ismerősöm). Azért írtam, hogy inkább beülnék valakihez, mert nekem nincs tetőcsomagtartó az autómon.

Gyula
20 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Sziasztok!

Lehet még csatlakozni?
Az utazáshoz betársulnék valakihez, a 3 és a 4 napos
variáció is szóba jöhet, de jobb lenne a 4 napos.

Gyula
laponként:
összesen 7
, rendezés:
h i r d e t é s
h i r d e t é s
h i r d e t é s
KIEMELT SÍTÁBOROK
Utasbiztosítás Covid fedezettel
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
Havazás Előrejelzés
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2022 - Síelők Bt.