Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Március 26-29. útitársakat keresünk Szuperolcsó síelésre

ÜZENETEK (31)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bretz Gyula
7 élménybeszámolót írt
7
9 éve tag
2015.04.09. 13:30
Valóban kitűnő kis sítúra volt Koralpén, jó szervezés -ezúton is köszönet Albertnek és Andinak -, friss hó, kellemes piros pályák (van kezdőknek kék is), kultúrált pályaszállás. Mivel csak néhány pálya van a terep a mostanihoz hasonló 3-4 napos túrákra alkalmas, arra viszont kitűnő. A félpanzióról annyit, hogy ár/érték arányban szerintem elfogadható, reggelire valóban a fórumon már leírt 2 zsömlét adják, felvágott, sajt, májkrém esetleg jam, de van műzli is, nekem azzal együtt már elég volt a reggeli. A vacsora egy leves és egy főétel, utóbbi viszont lehetne nagyobb adag, volt, hogy késő este még ki kellett egészítenem a vacsorát a hazaiból. Utóbbihoz javasolt szeletelt cuccok beszerzése (kenyér, felvágott, sajt), de ha valaki meg is akarja kenni a kenyerét az vigyen magával egy kést mert ilyesmi nincs a szobában (túl sok kaját nem érdemes vinni mert hűteni csak a minimál méretű franciaerkélyen lehet az elemózsiát). Ha valaki kávézik is a szobában akkor egy kiskanál sem árt, mert mi a síelés utáni 3 az 1-bent csak a fogkefénk nyelével tudtuk elkeverni:). Egyébként az éttermi árak is olcsóbbak az osztrák átlagnál, de akkor a reggeli a fent említettek miatt szerintem nehezen megoldható.
Mindent összevetve pompás túra volt, jövőre is szívesen mennék mondjuk egy besíelésre.
üdv:
Gy.
molnarf
31 élménybeszámolót írt
31
11 éve tag
2015.04.03. 17:41
Üdv...
Egyet értek az előttem íróval, az utazás szervezővel, olyan jó volt síelni a friss mély havon az erdőben Koralpe síközpontban, hogy kedvet kaptam a freeridoláshoz és vettem egy Rossignol Bandit lécet.-- érdekes ez egy száraz langyos tél volt , de nekem mindig szerencsém volt a hóval !!!Decemberben is szívesen mennénk egy elő-besielésre ( a "hó"szerencsén meg lesz akkor is ), várjuk az ajánlatokat.
M.F. egy elégedett síelő.
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
2015.04.03. 09:47
Nagyon jó kis csapat jössz össze múlt hétvégén és a pénteki hóesésnek (30cm) köszönhetően szuper pályákon csúszhattunk.
A szállásunk kitűnő volt a Hotel Koralpe-ban és a 8 fős faházunk is otthonos, meleg és kényelmes volt, sőt, a faház külön szaunájában le tudtuk vezetni az egész napos síelés fáradalmait.
Félpanziós ellátást lehetett kérni, a reggeli a hotelben, a vacsora pedig a hotellel szemben lévő étteremben volt. Ha a faházból 7-8 ember is kér félpanziót, átviszik az ételt a hotelből. Az ételekről a félpanziót kérők szóljanak inkább!
Az időjárásra sem panaszkodhattunk, hiszen a pénteki havazás után szombat-vasárnap ragyogó napsütésben síelhettünk.
Érdemes ellátogatni Koralpe-ra akár elő-, akár utószezonban, abszolút alkalmas a hely be- és kisízésre is egyaránt.
Nagy valószínűséggel a következő szezonban visszatérünk a terepre, tartsatok velünk akkor is és az új jelentkezőket is várjuk!
A pályákról további részletek a Síterepeknél!
Bretz Gyula
7 élménybeszámolót írt
7
9 éve tag
2015.03.25. 11:37
Én is kitöltöttem az űrlapot. A félpanzió péntekre és szombatra vonatkozik?

üdv:
Gyula
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
2015.03.23. 23:30
Irok privatban az utazasrol.
Dora Molnar
3 élménybeszámolót írt
3
9 éve tag
2015.03.23. 10:44
sziasztok,

Gyulát próbáltam hívni, Vele együtt 3-an lennénk a kocsiban, beférne még egy ember, de továbbra sincs tetőboxunk/tetőcsomagtartónk. Szóval vagy mi lennénk így hárman + Tioman, vagy ha kettőnket Lacival betesztek egy olyan autóba, ahol már ketten vannak, és van tetőboxuk :)
Albert tudsz esetleg valami megoldást? :)

köszönöm,
Dóri
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
2015.03.22. 23:49
Zizi, koszi, megkaptuk a jelentkezeseiteket. koszi. Igy mar 20-anvagyunk 3 hazban.
Tioman: autosokkal osszekotunk emailben es egyeztettessetek majd egymassal.
A legjobb hir mindenkinek, pentek reggelig komoly mennyisegu havat jelez elore a snow-foecast.com
Előzmény: (tioman 182339)
tioman
24 élménybeszámolót írt
24
9 éve tag
2015.03.21. 14:47
Sziasztok!
A jelentkezés meg volt, csak egy autót keresek ahova betársulhatok az útra. Én egyedül megyek.
Zoli
zizi
30 élménybeszámolót írt
30
17 éve tag
2015.03.21. 12:28
Sziasztok! Most jeentkezik be a negyedik tarsunk.Igy a mi autonk most megtelt. Kiss Zs,Somogyi D,Somogyi L, Pocs J.
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
2015.03.21. 01:02
Szia. Orulunk! Reggel kuldunk emailt valaszul.
Előzmény: (zizi 182319)
zizi
30 élménybeszámolót írt
30
17 éve tag
2015.03.20. 17:43
még egy főnk bejelentkezett.
Előzmény: (zizi 182319)
zizi
30 élménybeszámolót írt
30
17 éve tag
2015.03.20. 17:06
sziasztok!
csak most olvastam a fórumot, kapásból el is küldtem két jelentkezést, lehet, hogy még lesz hozzá 1-2 fő, ma kiderül.
Remélem elfogadjátok még a jelentkezést annak ellenére, hogy márc 20. van.
kocsival úgy állunk, hogy van egy kisebb, ami mondjuk 3 fős, és egy nagyobb, ami 4-5.
Voltunk már ebben a házban és klassz volt.
Bretz Gyula
7 élménybeszámolót írt
7
9 éve tag
2015.03.20. 15:06
sziasztok,

én még nem jelentkeztem, inkább bevállalom a plusz 10 eurót ha biztossá válik a dolog, meg az is, hogy a munka elenged.

Dóri akkor beszéljünk majd az én számom 06-30-622-7089.
Albert köszi az esetleges boxot, de sajna én azt sem tudom mire tenni mert csomagtartóm sincs.

jó hétvégét
Gyula
Dora Molnar
3 élménybeszámolót írt
3
9 éve tag
2015.03.19. 22:25
sziasztok,

köszi a választ, kitöltöttük az űrlapot :)
eddig ketten vagyunk, Gyula szívesen társulunk, beszéljünk majd róla.
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
2015.03.19. 19:15
Dóri,
légyszi töltsetek ki egy olyan jelentkezési lapot, amit linkeltem.
A házakban gyűlnek a lakók, vagyunk már jópáran, de van még hely. Fix jelentkezőből 12-nél tartunk nálam, többi oktató is hoz még pár embert, így tuti sokan összejövünk.

A házak tele lesznek, természetesen úgy oldjuk meg.
Reszi 20-40 euró/ház. Végtakarítást a kapcsolattartó megpróbálja lealkudni ingyenesre, azaz hogy mi takaríthassunk ki:)

Oktatás: a síelést 3 síokató szervezi, így elég jó a felhozatal oktatókból:)

Gyula, egy tetőboxot, ha máshogy nem férnénk be tudok számodra kölcsönkérni majd. Beszéljünk, ha szükség lesz rá.

Albert
Bretz Gyula
7 élménybeszámolót írt
7
9 éve tag
2015.03.19. 17:14
szia Dóri,

mint alább írtam én egyedül mennék, szintén 4 napra, így autóügyileg akár társulhatnánk is, a gond nálam is az, hogy nincs sem boxom, sem tetőcsomagtartóm az autómon, bár boxot gondolom lehet bérelni.

üdv:
Gyula
Dora Molnar
3 élménybeszámolót írt
3
9 éve tag
2015.03.19. 14:53
szia Albert,

mennénk ketten 4 napra, saját autóval is megoldható, de nincs tetőboxunk; be is társulunk szívesen ha úgy jön ki a teleautó. Van még hely, hányan vagytok eddig?
A házak is tele lesznek?
a végtakarítás/rezsi összegéről tudsz valamit mondani?

Síoktatás hogy lenne?

köszönöm,
Dóri
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
2015.03.19. 12:46
A hóhelyzet kedvezően alakul Koralpe síterepén:
20 cm hó érkezik a hét végén és éjszakánként végig mínusz fokok lesznek!
http://www.snow-forecast.com/resorts/Koralpe/6day/top
Bretz Gyula
7 élménybeszámolót írt
7
9 éve tag
2015.03.18. 17:41
Szia Albert,

egyedül jönnék (bár ezügyben holnapig még futok egy kört, hátha csatlakozik egy ismerősöm). Azért írtam, hogy inkább beülnék valakihez, mert nekem nincs tetőcsomagtartó az autómon.

Gyula
Treer Albert
69 élménybeszámolót írt
69
14 éve tag
2015.03.18. 14:25
Szia Gyula,
persze lehet még, sőt holnapig érdemes eldönteni.
Autóval jönnél/jönnétek?

Albert
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.