Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

nickg81 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
nickg81
1 élménybeszámolót írt
1
14 éve tag
2011.02.06. 08:10
Hello,

reménykedj benne, hogy márciusra a kihelyezett travelexes srác belejön a dolgokba, mert nekünk a január végi turnusban nagyon kiábrándító volt, és jövőre keresünk másik irodát...
a FranceLoc szálláshelyen a leírtakkal ellentétben nincs sítároló, illetve a recepción azt mondták hogy a szobába tároljuk a felszerelést, ami kis 4 személyes lévén balkon nélkül macerás volt...

pedig a tavaly isolai travelex szervezés hibátlan volt.

aki ide megy mostanság, nagyon vigyázzon magára, nagyon kemények a pályák kis esésből is lehet óriási baj.

na meg a zöld pályát kerülje el mindenki (fél 4 után)... bár a korcsolyapálya benne foglaltatik a bérletben... keskeny (kb 3m széles) és jeges ez a pálya. tanuló síelőként eléggé félelmetes volt, hogy nem volt mi megfogjon ha véletlenül lecsúszok a szélén, így inkább a domboldalra feküdtem fel ami a kövek miatt elég kemény volt.

hegyimentők szerint napi 2000 baleset van, tehát folyamatos helikopterjárat van a hegyről le... :-) én péntek délben 402es voltam. a hegyimentők a rendőrökkel ellentétben kedvesek és beszélnek angolul.

nem lenne rossz pálya, csak természetes hó kellene rá, meg több év síelés (legalábbis nekem) :-)

sok havat és jó csúszást aki még megy síelni ebben az évben :-)
Előzmény: (Eszteván 104823)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.