Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

marcizmus által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (10)Időben csökkenő Időben csökkenő
marcizmus
10 élménybeszámolót írt
10
14 éve tag
Topik: Bukovel
2011.02.07. 18:58
Üdv!
Február 27-én indulunk Bukovelbe, már nagyon várjuk!! Útlevél meghosszabbítva, menetkészen várunk. Azt szeretném kérdezni, hogy pontosabban leírnátok, hogy ezt a közjegyzői igazolást hol kell szerezni? Egy közjegyzőt keresek? Volt aki azt mondta, hogy az önkormányzatba kell bemenni, okmányiroda stb stb. És milyen papír kell? Egy meghatalmazás amit a kocsi tulaja ír?
Köszi a segítséget!

ui.: nagyon jó olvasni a sok pozitív beszámolót! Remélem mi is majd hasonlókat írunk majd
marcizmus
10 élménybeszámolót írt
10
14 éve tag
2011.01.02. 11:11
Köszönöm szépen!
Azóta találtam egy receptet is.
Remélem jól sikerül majd :)
Előzmény: (metron 101279)
marcizmus
10 élménybeszámolót írt
10
14 éve tag
2011.01.02. 11:03
Szia robin!

Tudnál segíteni, hogy hogy csináltad a germknödelt? Szeretnék csinálni de lövésem nincs, hogy kezdjek hozzá. Magát a gombócot készen lehet valahol kapni itthon?
Köszi a segítséget!!
Előzmény: (Robin 101071)
marcizmus
10 élménybeszámolót írt
10
14 éve tag
Topik: Bukovel
2010.12.15. 11:39
Üdv!
Két kérdésem lenne azokhoz, akik már voltak errefelé síelni. A határon az útlevélbe csúsztatott pénz az mennyire működik? Kvázi ha beleteszünk akkor ennek ugye csak örülni fognak? Nem lesz az, hogy uhh nagyképű magyarok megkennek, majd mi jól megleckéztetjük őket.. Mennyit ildomos kb adni (fejenként v összesen??)? Ez gondolom az átjutást gyorsítja meg. A másik, hogy abból lehet gond ha teszem azt átviszünk mondjuk 2-3 rekesz sört? Vagy nem is érdemes? Mennyi odakint egy doboz sör? :)) A határon visszafele mennyi cuccot lehet áthozni vámmentesen (pl dohány, szesz..)?
Köszi!!
marcizmus
10 élménybeszámolót írt
10
14 éve tag
2010.01.16. 23:37
Minerel!
Köszönöm a felajánlást! Aktuális még a dolog, élnék vele ha lehet. Hét elején valamikor? Milyen sört szeretsz pl? :)
Előzmény: (minerel 80303)
marcizmus
10 élménybeszámolót írt
10
14 éve tag
2010.01.13. 17:25
Köszi! A srácnak 45ös bakira jó akkor az én 43asomra is jó ugye? Más: úgy néz ki mégis lesz lovetta. Szóval ez a kötés jó lesz a kölcsön boardomra? Egy Scott boardról van szó. Mmint úgy értem, hogy a kötés tutkó kompatibilis hozzá ha a board nem step ines és nem kemény kötésű? Át akarom szerelni rá, tehát a kölcsön boardra az új kötést amit vennék (lenti salomon). Hova vigyem a cuccot ahol megcsinálják és jó arcok??? Később tudok venni hozzá lapot ugye? csak vinnem kell a kötést?
Köszi!!
Előzmény: (minerel 79813)
marcizmus
10 élménybeszámolót írt
10
14 éve tag
2010.01.13. 10:48
Köszi a hszeket. sokat segítenek.
más sztetek ezt a kötést megéri elhozni 14-15 ropiért?
http://www.vatera.hu/salomon_snowboard_kotes_160444175.html
köszi
marcizmus
10 élménybeszámolót írt
10
14 éve tag
2010.01.04. 22:05
Tehát ha a racsnis csattal van gond akkor mit tudok tenni? Azt nem lehet cserélni? Új kötést kellene venni? ajajj..
marcizmus
10 élménybeszámolót írt
10
14 éve tag
2010.01.04. 12:52
Sziasztok!
Köszi az eddigi hozzászólásokat. Megint lenne pár kérdésem. Nem várt pénzügyi kiadásaim keletkeztek melyek már-már az idei boardozást veszélyeztetik. Lényeg a lényeg számolgattam és elmenni még éppen eltudok menni a síelésre de másra mondhatni nem marad egy vasam se. Ez a felszereléssel kapcsolatban okoz gondokat. Nincs pénzem bérelni snowboardot, viszont van egy amit kölcsön kapnék. Legutóbb is ezzel voltam azonban a 3. nap körül az egyik kötése elkezdett kilazulni. Ilyen kis fogacskák vannak rajta és abba akad bele egy kis kapocs. Ez a kapocs nem fogott rendesen. Lehet, hogy csak a kapoccsal van a gond vagy magával a műanyag szállal amin a redők vannak? Remélem érthető szakszavak nélkül is. Kötést magában nem lehet kölcsönözni sztem. Ilyen kis alkatrészeket is lehet cseréni/venni. Boltba elviszem ott megcsinálják? Mekkora összeg lehet kb?

Segítsetek plíz mert nem akarok lemaradni az idei csúszásokról :)

ui.: Védőfelszereléssel egyetértek, bukó alap meg védőim vannak még protektoros gerincvédőt akarok venni valahol de ez már jövőre tolódik.

Köszi!!
marcizmus
10 élménybeszámolót írt
10
14 éve tag
2009.12.28. 20:27
Hali boarderek!

Elnézést kicsit csapongó leszek.
Nemrég álltam át síről a deszkára és sokkal jobban tetszik :)
Nem sokat vtam eddig össz 9 napot mindig kaptam a board cuccot. Kérdésem az, hogy ha akarok venni akkor hány cm-es legyen? 181 cm vagyok 75 kg 42es láb. Vmi kezdő vagy középhaladó boardot szeretnék venni. 20-30 ropit szánnék rá kb ha van ennyiért. Használt is lehet nyugodtan. Tudtok ajánlani valamit? Bakancsom van. Egyenlőre csak pályán mentem meg kisebb (fél méter magas )buckákra mentem rá ami megdobott -> igen patent érzés voolt :) szal pályán kívül szűzhavazás még nem nagyon volt csak egyszer de elsüllyedtem, hátradőltem és fél óra volt kikecmeregni de ha többet megyek gondolom biztos jobb lesz majd.
Baromi jó érzés a boardozás én sokkal szabadabbnak érzem magam mint két lécen :)
Még egy kérdésem lenne. Kölcsönzésnél lehet csak kötést bérelni?? Első körben ennyi.
A válaszokat előre is köszi!!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.