Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

wwwblade által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
wwwblade
6 élménybeszámolót írt
6
9 éve tag
2016.12.14. 10:26
Szia

Mi 4.-én voltunk és a társaságból háromból ketten megkapták pár napra rá a 20 euros kedvezményes lehetőséget.
Előzmény: (sunny man 190929)
wwwblade
6 élménybeszámolót írt
6
9 éve tag
2016.12.09. 12:30
Sziasztok

Ha esetleg van valakinek regisztrált gopass kártyája amire lehet 20 euros napi jegyet venni dec 25 ig , és nem használná addig, örömmel venném ha kölcsön tudná adni dec 18-19 re.

Köszönöm szépen.
Tamás
wwwblade
6 élménybeszámolót írt
6
9 éve tag
2016.12.07. 08:02
Szia

Mi 5. én vasárnap voltunk . A déli oldalt lévő kék pályák (5a,5,14) tökéletesek voltak. 11-fél 2 között volt nagyobb a forgalom , de amúgy lehetett hasítani :) Jegesedés inkább csak 2- fél 3 után volt, de az is inkább csak letolt kemény hó volt, mint jég. (sötét foltos jégtáblával nem találkoztam)

A csúcsról délre jövő pályára mi bemerészkedtünk. Sajna egy elég nagy követ elkaptam , de az összes többi kárpótolt érte.. 1-2 ember , legalább 50-60 cm ágyúzott pihe puha mély hó.

Akinek van kedvezményes 20euros lehetősége , mindenképp próbálja ki.
Elvben 22. én nyit déli oldalt a nagy felvonó, legalábbis azt írták kérdésemre.

Jó szezont.
Előzmény: (százas 190723)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
wwwblade
6 élménybeszámolót írt
6
9 éve tag
2016.12.02. 10:31
Hali :)
Nekem annyi kérdésem lenne hogy a most épült új felvonó vajon üzemelni fog e !?

Ha nem akkor még mindig a hegy másik oldalára érdemes menni , elkerülve a csákányos felvonót :)

Illetve egy google maps utvonalat tud valaki küldeni úgy, hogy a szlovák fizetős pálya elkerülése benne legyen ?

Köszönöm
wwwblade
6 élménybeszámolót írt
6
9 éve tag
2016.12.01. 13:48
Szia

Jobb oldalt " my discount" majd a bal oldali részen a "discount centre" alatt megtalálod .

üdv, jó havat hétvégére :)
Előzmény: (MZSperX 190617)
wwwblade
6 élménybeszámolót írt
6
9 éve tag
2015.03.09. 11:43
Sziasztok .

Mi most voltunk 03.07 -08.-án chopokon.
Sajnos rég óta nem esett hó, de abból kell élni ami van.
Negatívumként annyit tudnék felsorolni hogy :
-Északi oldalon kezdve vagy csáklyás felvonózik az ember, ami kezdőként nem túl egyszerű , vagy felbuszozik a felső megállóra , ahol mindenképp fel kell csattolni deszkát és úgy felmenni. Az első kicsúszás a felvonóból pedig nem egyszerű , mert mindenképp kanyarodni kell ,és elég szűk a rész..

-Illetve csúcsra érve vagy 2 piros pályán keresztül csúszik az ember, vagy le felvonózik a déli oldal aljára, ami nem kevés időbe kerül.

Szerencsére mi a csúszást választottuk de a hegy tetején azért vigyázni kell, már délelőtti órák folyamán jegesedik , és több ponton kövek állnak ki.

Pozitívumok

A hóhiány ellenére a kék pályákon a szombati napon jó volt csúszni 5-5a,2a,14 es pályák jól használhatóak, gyakorlásra is van lehetőség bizonyos pontokon ahol kiszélesedik a pálya.Csak a délutáni órákban lesz dombos az 5-ös pláya egy része.

Az árak teljesen elfogadhatóak , ausztriához képest meg aztán csodálkozik az ember hogy "csak ennyi" .
Mi a 2 napos gopass kártyára 150 pontot kaptunk, így ezeket a kedvezményeket is érdemes lehet a helyszínen felhasználni.

A gopass kártyákat érdemes megvétel után gopass felhasználóhoz társítani , és akkor nyomon követhező hogy mennyi volt csúszva, illetve további pontok gyüjthetőek (20-50-100km megtételéért).
Utólag hozzárendelve nem lehet megnézni a csúszási adatokat.

Mindenképp jövünk jövőre is , remélem akkor is ilyen napsütéses szuper idönk lesz, kicsit több hóval.

Aki most gondolkozik rajta hogy menjen e, az véleményem szerint csak havazás után, mert napról napra rosszabb állapotban a pálya.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.