Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

robbp által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (16)Időben csökkenő Időben csökkenő
robbp
16 élménybeszámolót írt
16
14 éve tag
2016.01.25. 10:34
Sziasztok! Hőn szeretett Nordica GP síbakancs egyik betétje a sok éves használat miatt teljesen begyűrődött, sehogy nem tudom normálisan felvenni. Érdemes javításon gondolkodni?
Betét esetleg külön is kapható? Köszönöm.
robbp
16 élménybeszámolót írt
16
14 éve tag
2011.05.19. 08:28
Sörapu a Klubrádióban 8.45-től :)
robbp
16 élménybeszámolót írt
16
14 éve tag
2011.03.08. 09:36
Az Eplényi Síközpont kommentálhatná, hogy hogyan és milyen hatóság adta ki a működési engedélyt a felvonóra...
Előzmény: (robbp 113394)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
robbp
16 élménybeszámolót írt
16
14 éve tag
2011.03.04. 09:08
Tegnap Eplényben sajnos az olaj csepegés mellett a 4 üléses felvonó biztonsága a beszállásnál ismét megkérdőjelezhető lett: egy piros dzsekis férfi a nem tudott rendesen beülni a felvonóba és a szakadékban landolt (!)

A tavaly közzétett videón
Kattints a képre a videó megtekintéséhez:

látszik hogy a jobb oldalon lévő síelő a szőnyegen annyira előre csúszott és csak alig fél méter volt a futószőnyeg vége előtt mire a szék alá került... Szerintem ebből lesz még nagyobb baj is.

Javaslat: a szőnyegre csúszva ne hátrafordulva a széket várjátok - azt is kell figyelni, mert nagyot tud ütni -, hanem araszolni hátrafelé, nehogy ez velünk is előforduljon.
Előzmény: (eperke 113380)
robbp
16 élménybeszámolót írt
16
14 éve tag
2011.03.01. 16:09
Korábban volt még egy Géza nevezetű Béla szimpatizáns is. (Üzenet azonosító: 111506)
Ő is Jockey?
robbp
16 élménybeszámolót írt
16
14 éve tag
2011.03.01. 09:57
Hétfőihez szívesen csatlakoznék.
Budapesten honnan indulnál?
robbp
16 élménybeszámolót írt
16
14 éve tag
2011.03.01. 09:38
Levél Krisztitől?
Az nem volt a végén, hogy bennem bízhatsz, tuti én vagyok, és ez most már 100% nem átverés ... :-)
Előzmény: (mathesz 112896)
robbp
16 élménybeszámolót írt
16
14 éve tag
2011.02.28. 10:21
Igen, ennek így kellene történnie, de nem mindig ez a helyzet:
"Szia! Van még szabad hely? Király! 100%-ra érdekel, tutira megyek, ott leszek, bennem bízhatsz. Ha mégsem lennék ott, akkor várj picit. Ha hívsz, lehet hogy nem veszem fel, de kérlek várj tovább és ne feltételezd hogy az egész egy sz*patás, mert mint írtam: bennem bízhatsz és tutira ott leszek..." :-/
Előzmény: (Lacanator 112612)
robbp
16 élménybeszámolót írt
16
14 éve tag
2011.02.28. 09:35
A közösségi oldalon való jelenlét is egyfajta biztosíték.

Fénykép önmagában kevés: Aki olyan szervezett átverésre képes, mint Béla (vagy már nem is tudom ki) az simán elküld Kriszti44 nevében egy netről lehalászott fényképet.

A személyes találkozó, előleg, ill. egy etikai kódex kidolgozása lenne a megoldás.

A kódexben rögzítésre kerülnének a jelentkezés feltételei az alábbi bontásában:
* belföldi egynapos,
* külföldi egynapos és
* külföldi többnapos szállásfoglalással.

Feltételek pl.:
- Mi a jelentkezés módja
- Hány nappal lehet lemondani a jelentkezést az indulás előtt
- Milyen (kevés) minősített vis major esetben adható vissza a kaució
- A találkozónál mennyi késés lehetséges, ami még a "elviselhető"
- stb.

Ezt egy erre külön létrehozott topikban lehetne megvitatni és a kihirdetés után mindenki számára kötelező érvényű lenne. Így talán kiszűrnetőek és/vagy számonkérhetőek lennének az ilyen átverések...
Előzmény: (Lacanator 112598)
robbp
16 élménybeszámolót írt
16
14 éve tag
2011.02.24. 09:18
Dehogy tűnt el - ha valamelyik utadra egy eddig sohasem hallott felhasználónévvel jelentkezik valaki, akkor az valószínűleg Béla lesz és revánsot vesz a cselekedetének kritizálása miatt - szóval csak óvatosan a győri beszállókkal :)

Azért kísérem figyelemmel az eset alakulását, mert az ominózus eset előtt (és után is) síeltem Mathesz és a doktornő társaságában és indulásuk előtt valahogy megérzésből megkérdőjeleztem, hogy hogy mer olyannal elindulni, aki még telefonszámot sem adott magáról. Így legyen lottó 5-ösöm, csak azokat a számokat soha nem érzem meg. :-/

Mathesz egyébként külföldön van, szombaton jön haza. A bosszú alapjául szolgáló lemondást én másképp tudom, de ennek pontos részleteiről majd ő tájékoztat Titeket és akkor újabb fordulatot vesz a fórum ezen topikja - ezt borítékolhatjátok... :)
Előzmény: (Sörapu. 111785)
robbp
16 élménybeszámolót írt
16
14 éve tag
2011.02.23. 13:01
Ha az állítás igaz, (és miért ne lenne igaz, hiszen nem lódítani járnak az emberek - 1-2 kivétellel) miszerint Faragó Béla, Géza, Kriszti, és Laci is ugyanaz a személy, akkor az még érthető, hogy a mega-szivatás miatt a Kriszti álnevet fel kellett venni (nehogy 3.-nak egy valós személyt szervezzenek be, akkor már túl kicsi lett volna a bukta), de az, hogy valaki jól elbeszélget magával és "Szerintem jól tetted Béla" üzeneteket küld itt saját magának Géza néven - nagyon nagyon GÁZ :-/

Reméljük, hogy a szervezéssel járó bizonytalansági faktor ellenére a síutakat szervezők (pl. Sörapu Tours) nem csukják be a bótot, mert sok fórumos sízőnek nincs más lehetőségük ilyen szuper pár napos utakon részt venni... :)
robbp
16 élménybeszámolót írt
16
14 éve tag
2011.02.23. 10:49
Velünk is megesett tavaly, hogy egy csajszi a reggeli találkozókor telefonált, hogy ne várjuk. Igaz, csak MSZI-re mentünk, de így is okozott némi túlköltekezést. Ennek ellenére idén ismét hívtunk síelni...

Ez a szervezett megleckéztetés azonban túl volt dimenzionálva.
Ráadásul elvette olyan fórumozó sízőktől a lehetőséget, akik szívesen elmentek volna, tehát így már más fórumosokat is közvetve érint a szivatás, nem beszélve az útitárs doktornőről is.

Ha ekkora gyűlölettel vagy jelen esetben mathesz iránt, akkor mit tettél volna azzal, aki téged is így megszivat????

Egészen pontosan mikor történt mathesz korábbi szivatása? Mikor beszéltétek meg, mikor lett volna az indulás, mikor mondta le stb...
robbp
16 élménybeszámolót írt
16
14 éve tag
2011.02.22. 12:50
Ha mindenképp bosszút akar állni, akkor is max. 1:1 arányban lett volna korrekt...

KRISZTI44 mennyire érintett ebben a bosszúállós-kitolós ügyben? Vagy ő valóban elfelejtett elmenni?
robbp
16 élménybeszámolót írt
16
14 éve tag
2011.02.18. 10:19
Itt nem csak szóbeli megállapodás történt, hanem a levelezés is, ami írásos bizonyítékként használható.
Végső esetben ügyvéd nélkül is megoldható, ui. a bíróságokon van panasznap, ahol ingyen még a keresetlevelet is megcsinálják. (Egyébként nyert per esetén az ügyvédi és egyéb díjakat is a vesztes fél fizeti.)
robbp
16 élménybeszámolót írt
16
14 éve tag
2011.02.18. 08:42
A leírtak alapján fenn áll a csalás alapos gyanúja. (A csalás elkövetési tevékenysége a megtévesztés, ezen belül a tévedésbe ejtés és/vagy tévedésben tartás.) Ezen célzatos elkövető magatartás eredménye a kár, melyet követelni lehet.
Tehát ha bizonyítani tudod - az ebben az esetben akár több tízezer forintos - kárt, akkor azt a ptk szerint követelésedben érvényesítheted.
Keress meg egy ügyvédet, aki részletesen tájékoztat.
Előzmény: (mathesz 110615)
robbp
16 élménybeszámolót írt
16
14 éve tag
2011.01.18. 08:34
Ahoy!

Nem baj, ha visszamondják, mert így esetleg be tud ugrani olyan, aki valóban síelni akar :)

Kb. mikor van az indulás csütörtökön és hol lenne a találkozó?

Üdv
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.