Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

hhj9ef által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
hhj9ef
5 élménybeszámolót írt
5
16 éve tag
2008.12.11. 11:54
Szia Snowblinde!

Mi is akkor mentünk volna a Travel&Explore irodába, de állítólag lemondta a fracia szállásadó 16-25 turnusra a szállást, így jan. 9.-én megyünk.

Üdv
hhj9ef
5 élménybeszámolót írt
5
16 éve tag
2008.02.04. 13:55
Kedves gyepál!

A St Gervais-i síbusszal (1Euro/nap)kb 10-15perc el tudsz jutni a fogaskerekűig kb 40perc, amivel el lehet jutni Les Houches-ba. A fogaskerekűre érvényes a síbérlet, ha mind az 500km pályára szól. 3Euró a vonatjegy, de a kártya leadásával visszakapod a pénzt.
Combloux-ban is nahyon jók voltak a pályák múlt héten. Ha lecsúsztok Megéve-be, akkor az ottani ingyenes síbusszal Jaillet-i vonal 5perc alatt elértek arra a pályarendszerre. kb.9-kor indul az 1. busz 20percenként jár.
La Giettaz-ba a Combloux-i pályarendszerről át tudtok csúszni.
Úgyhogy sitalppal szinte bármelyik pályarendszerre el lehet jutni.
Les Contamines-be kb 20perc az út busszal.

Üdv
hhj9ef
5 élménybeszámolót írt
5
16 éve tag
2008.02.04. 13:44
Sziasztok!

Tegnap jöttünk meg St. Gervais-ből. Szerintem nagyon király a pálya. A bérlethez kb 500km pálya tartozott, minden nap máshol próbálhattuk ki tudásunkat a zöldtől a feketén át a szlalompályákig (Les Contamines). St Gervais-ben, Megéve-ben, Les Contamines-ben, Les Hauches-ban is nagyon jók voltak a pályák. Az idő gyönyörű napsütéses. 02.02.-én esett a hó a városban is, így a pályák minősége még jobb lehet csak.
Les Hauches-ban láthattunk egy alprsi óriásműlesiklást is. Nem mindennapi élmény volt a verseny után lemenni ugyanazon a pályán, még ha jeges is volt. Úgyhogy SZUPER volt az egész hét.
Csak ajánlani tudom ezt a helyet.
Aki most készül menni, az melegítse be magát a több száz kilóméter besíelésére, mert nem fog unatkozni.

Pápá
hhj9ef
5 élménybeszámolót írt
5
16 éve tag
2008.01.18. 06:29
Sziasztok!

Orcieres-ben van esti szórakozási lehetőség vagy inkább "házibelira" készüljünk? Esetleg éjszakai sízésre van lehetőség?

Köszi
hhj9ef
5 élménybeszámolót írt
5
16 éve tag
2008.01.08. 08:43
Sziasztok!

Jan.25.-én indulok ide síelni barátnőmmel és a baráti társaságával (P.É.) busszal. 7éjszaka (Le Chalet d´Orciéres), 6napos síeléssel, 6személyes apartmanba. Milyen árban vannak ott a dolgok(kaja, ital)? Mennyi eurót kell váltani, hogy az ember kijöjjön belőle? Milyen esti szórakozási lehetőségek vannak? Igaz, hogy a sportcentumban mindent ingyenesen lehet használni? A síbérlet kell hozzá, vagy kapunk mindenhova külön belépőkártyát?

Köszi
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.