Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

MPepe által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
MPepe
2 élménybeszámolót írt
2
6 éve tag
2018.01.17. 12:06
Köszönöm szépen a tanácsokat.

Egy 120 cm es Elan Exar léc, és egy Head snowblade között vacilálok.

http://rokonsport.hu/head-the-rod-snowblade.html

Az Elanról még csak képet sem találtam a gugliban, ugyh valami nagyon nem mainstreem léc, de ez volt a legkissebb felnőtt léce a kölcsönzőnek.
Előzmény: (MPepe 198338)
MPepe
2 élménybeszámolót írt
2
6 éve tag
2018.01.16. 11:49
Sziasztok!

A tanácsotokat kérném. Jó néhány síszezonnal a hátam mögött, magabiztosan tudok már csúszni.

Az első pár classic síelés óta azonban Big Footra váltottam, tettem mind ezt amiatt, mert nekem alapból kifelé állnak a lábfejeim, pont mint a kacsának, így a hosszú lécek párhuzamosan tartása annak idején nagy kihívás volt számomra.

Big Footal nagyon jól megyek, azonban elképesztőenkell kell koncentrálni, és kimerít a vele való száguldás, az az érdzésem h az a vékonyka talp semmit nem csillapít, valósággal kirázza belőlem a lelket, és a megállás is bajos vele.

Úgy döntöttem h lécre váltanék megint, ám minél rövidebbre. Kérdésem merjek e gondolkodni női lécekben is akár? 74 kg 182 cm és az átlagnál jobb fizikai állóképességem van.

Franciaországba megyünk a hétvégén, tegnap Stuhlecken voltunk, és bizony sokkal lassab vagyok Big Footal mint a többiek. Stabilitásra, laza siklásra, és fordulékonyságra vágyom. Botot sem szeretnék továbbra sem használni.

Segítségeteket, és javaslataitokat előre is köszönöm!

Üdv: Peti
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.