Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

jegvercse által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (12)Időben csökkenő Időben csökkenő
jegvercse
12 élménybeszámolót írt
12
5 éve tag
2021.12.12. 12:40
Nincs semmilyen baja a lábamnak. Azért javasolta az oktató a betét használatát, mert: 1, alá van támasztva mindenhol a láb, közvetlenebb az erőátadás a lécre 2, nem terül szét, nem csúszkál a láb, így a bakancsban pontosabban helyezkedik ez a láb. Ez utóbbi azért érdekes, mert egy Raptort használok, ami helyenként a lábamra lett igazítva.
jegvercse
12 élménybeszámolót írt
12
5 éve tag
2021.12.11. 19:39
Sziasztok,

Szerintetek ki készíti legjobb minőségben az egyedi Sidas talpbetéteket itthon? Amiért kérdezem:

Egy éve csináltattam Budaörsön egy egyedi talpbetétet. Rengeteg munkával elkészült, azonban nem éreztem semmilyen pozitív hatást, viszont valamilyen vérkeringésbeli problémát okotott, mert kb. fél óra alatt lefagyott a lábam (előtte ilyen nem volt). A talpbetéttel egyébként volt több bajom: ha letettem az asztalra nem feküdt fel síkon (pl. sarkamnak csak a jobb oldala támaszkodott, ilyenek), illetve amikor a bakancsban hátra csúszott a sarkam (a helyére), akkor a lábújjak mögötti "púp" a talpbetétben a lábujjaim alá került, ami nyomott. Jeleztem a betét készítőjének, de nem lett eredménye. Ezzel ki is dobtam azokat a kukába. Most viszont ismét azt javasolta egy oktató, hogy a lábra formált talpbetét nagyon sokat számít. Elkezdtem tehát ismét azon gondolkozni, hogy csináltatnék egyet. Ezúttal azonban jó lenne, ha jó lennne.

Ti kit ajánlanátok, aki tényleg precízen meg tudja csinálni?
Köszi
jegvercse
12 élménybeszámolót írt
12
5 éve tag
2021.11.16. 15:36
Nov 26-29 megyünk Kaprunba. Szóljatok légy szíves, ha valaki tud ajánlani felnöt egyéni oktatásra valakit.

Köszi, Ákos
jegvercse
12 élménybeszámolót írt
12
5 éve tag
2021.10.28. 18:48
Köszi az infókat. Már várom nagyon, úgyhogy ha nincs fél órás sor, akkor nem érdekel majd nagyon :)
jegvercse
12 élménybeszámolót írt
12
5 éve tag
2021.10.23. 18:56
A hét végén megyünk Kaprunra. Milyen tömegre számítsunk szerintetek? Illetve sí / snowboard oktatót tudtok ajánlani?
Köszi, Ákos
jegvercse
12 élménybeszámolót írt
12
5 éve tag
2021.02.27. 21:27
Arosa napi jegyeket síelők 84CHF-re írja. A honlapjukon viszont mintha 48CHF lenne. Jól látom? Illetve azt nézem, hogy baromi meleg van mostanában... március 10-15 környékén szerintetek merre lenne érdemes nézelődni kelet svájcban?
https://arosalenzerheide.ltibooking.com/de/purchase-path/product-details/8314?date=2021-03-10
jegvercse
12 élménybeszámolót írt
12
5 éve tag
2021.02.16. 16:47
Sziasztok,

Március első hetében mennénk Svájcba. Gondolom Zinalon kívül is van élet :) mit javasoltok? Illetve úgy emlékszem, hogy egyes helyeken nyitva vannak a hütték (lehet melegedni), máshol nem. Van esetleg ezzel tapasztalatotok?

Köszi
jegvercse
12 élménybeszámolót írt
12
5 éve tag
2020.11.07. 19:42
Halasi Tamást jó ovosnak gondolom, a Pasamedben megtalálható.
Előzmény: (miki4 209706)
jegvercse
12 élménybeszámolót írt
12
5 éve tag
2020.10.30. 23:29
Úgy látom szakértővel van dolgom :)
Idő közben egy szakorvos a csípőizületben találta meg az elfordulást. Kipróbálom majd amit írtál. Köszönöm
Előzmény: (JaniJuli 209576)
jegvercse
12 élménybeszámolót írt
12
5 éve tag
2020.10.07. 23:04
Születésemkor a lábaim össze-vissza álltak, ezért begipszelték. A jobb térdem továbbra is kissé befelé áll. Ez nem egy jelentős eltérés, sosem zavart az életben, de az utóbbi időben észre vettem, hogy kissé kifelé tartom a jobb lécem ezért.
El akarnék menni vele orvoshoz/gyógytornászhoz, aki sport specifikusan tudja véleményezni, hogy: 1, ez van, ne foglalkozzak vele 2, valamilyen tornával dolgozzak rajta. Tudtok ajánlani valakit?

Köszi, Ákos
jegvercse
12 élménybeszámolót írt
12
5 éve tag
2020.01.30. 20:00
Köszi. Azt tudja esetleg valaki, hogy mivel érdemes áttörölni a régi vaxot otthoni vaxolás előtt? Nem hiszem, hogy a toko spray-ben csodaszer lenne, de kb. annyiba kerül. Folttisztító benzint mondott nekem valaki.
Előzmény: (minerel 207932)
jegvercse
12 élménybeszámolót írt
12
5 éve tag
2020.01.29. 21:31
Sziasztok,

Segítsetek legyetek szívesek, hogy "Talpi bácsi-t" hol lehet megtalálni? Ma összeszedtem egy sziklát, ami a famagig ment.

Köszi, Ákos
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.