Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Smal János által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Smal János
1 élménybeszámolót írt
1
10 éve tag
2021.01.20. 19:27
Szerencsétlenségemre ma mentem Mátraszentistvánra sielni.
Már a parkolás is éppen hogy sikerült elég távol a bejárattól.
A pénztárnál sajnos egy fél órás várakozás volt de szerencsére tisztességesen beálltak a sorba kivárta mindenki.
Az első és egyben utolsó lecsúszásom a négyes felvonó aljában hatalmas tömeg volt a várakozási idő meghaladta a fél órát. Gondoltam beállok a húzós lifthez mivel itt valamivel kevesebben voltak. Sajnos nagyon sok gyakorlatlan kezdő is próbált feljutni és gyakorlatilag a sok kiesés miatt szinte állt a felvonó.
Nem túlzás de egy sporival vesztegeltünk a csákányos felvonón és emlegettük a le és felmenöket az üzemeltetőknek hogy gyakorlatilag majd fél órát állt a felvonó én nem bírtam tovább cérnával kiszálltam és gyalog felcaplattam a dombra és befejeztem az egészet.
Konklúzió: Nyilván mindenki úgy gondolta mint en hogy jön a meleg talán még ma lehet egyet sielni.
De hogy a pálya illetve a felvonók kapacitásának a többszörösét eladták az biztos.
Ezért abban a nagy tömegben egymás mellett tolongva ilyen vírushelyzetben ez tűrhetetlen.
Legalább a fele embernek semmi nem volt a szája előtt és erre senki sem figyelmeztette őket. Sajnos a múlt héten Eplényben is így jártam ezért én soha többet nem megyek magyar pályára.
Könnyen beszélek persze mert zsinórban 9 szer voltunk Franciaországban sielni januárban, aki ismeri az ottani viszonyokat annak nem kell mondani hogy ég és föld a különbség.
Nyugdíjas bérletre kifizettem 7 ezer ft ot plussz egy ezres a kaució a kártyáért, na azt azért visszakaptam egy illetve másfél csúszásért azért horror.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.