Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

CsárliFirpo által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
CsárliFirpo
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2009.12.03. 14:04
Szia,

Nagy valószínűséggel nem fogja tudni visszaadni azt amit Te látsz, de ezért az árért csodát nem is lehet várni. Általában elég szűk a látószög és "hullámzik" a kép az olcsóbb típusoknál. Persze egy próbát lehet hogy megér és ha nem felel meg, akkor megválsz tőle.

Ha csak egy-egy alkalomra szeretnéd használni, akkor lehet, hogy jobban jársz, ha egy jó minőségü kamerát kölcsönzöl néhány napra.
Előzmény: (klaco 75264)
CsárliFirpo
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2009.12.03. 13:44
Szia,

Attól fögg milyen átmérőjü dologra szeretnéd rögzíteni. Esetleg ezzel próbálnám: http://www.blickvang.ch/index.php/helmkamera-zubehoer/accessory-contourhd/vholdr-contourhd-vented-helmet-mount.html
Vagy egy állítható gumis pántal és a hozzá kapott másik tartóval...

Üdv:

CsárliF.
Előzmény: (MM 75230)
CsárliFirpo
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2009.11.29. 10:22
Lassan kilőjük az összes idézetet :)

Örülök, hogy pozitív a tapasztalat a kintiekkel, remélem idehaza is hasonló jókat fogunk hallani, bár még nagyon az elején vagyunk...
Előzmény: (MM 74641)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
CsárliFirpo
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2009.11.26. 19:41
Én, mint lelkes amatőr a csomagban kapott ragasztós "tappancsot" egy egyénileg beszerzett ék formára tenném, amit szintén kétoldalas ragacssal rögzítenék a lécem elejére, mondjuk kell vele egy kicsit legózni, de ez a legolcsóbb
vagy
rendelnék hozzá egy vákumos rögzítőt, talán elfér a léc elején (a VIO-é 10cm átmérőjű, CHD még nem ért ide :S). Ezek a vákumos cuccok elég jól bírják a strapát, ha tiszta sík felületre teszed, bár mindkét esetben adnék egy kis powertape-et (az a joker, minkett mentett már meg jelentős anyagi kártól)

De az is lehet, hogy az egész hülyeség amit írtam, mert annyira rugalmas a léc, hogy egy hányinger lenne csak a videóból, főleg 50"-on :)

Mentő ötlet, átteszed valakire és próbál a nyomodban maradni vagy elötted megy, hátrafelé néz a kamera és Te követed...

ja, ki az a Corporation?
Előzmény: (MM 74563)
CsárliFirpo
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2009.11.25. 23:47
MM,


örülök, hogy tudtam segíteni a progival, sajnos a hardveres kérdésetre nemtudok válaszolni, én inkább kereskedő féleség vagyok, mint műszaki, de amint időm engedi utána nézek.

Magadról meg úgy tudsz filmet készíteni, hogy veszel egy másikat is.

Lassan nekem is lesz feltölteni valóm, csak még meg kell vágni, a zillertalinfónak volt sítesztje a Hintertuxon és ott csináltunk pár demo videót a VIO POV 1.5-tel.

Egyébként krumplis hal, de fogadhatunk, ha fej, enyém, ha írás megfelezzük! :)


Ha valakinek szüksége lenne azonnal ilyen vagy hasonló kamerára, akkor piszkáljon nyugodtan, de ez már a reklám helye uh kövezettek meg....
CsárliFirpo
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2009.11.19. 12:18
Szia,

én a pinnacle studio ultimate-et használom vágáshoz és konvertáláshoz. egy próbaverziót innen tudsz leszedni: http://apps.pinnaclesys.com/cdb/register/enter.aspx?checkRegistration=1&productid=2970&supportFileID=35253&langue_id=7

egyébként a sima ContourHD is elég PC igényes videókat csinált az 1080p-s meg végképp.

Üdv:
Előzmény: (MM 73386)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.