Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Trinity 3 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Trinity 3
1 élménybeszámolót írt
1
15 éve tag
2009.01.22. 23:24
Sziasztok!

Síléc vásárlását tervezem, újrakezdőként. 15 éve síeltem, és most szeretném lecserélni a már kiöregedett lécemet. Nem vagyok ismerős az új lécek között, hogy mi lenne az ideális méret, fazon, tipus stb. Nem szeretnék sok pénzt áldozni erre, mert várhatóan sajnos a jövőben sem jutok majd gyakran pálya közelébe, de a bérelt dolgokat nem szeretem. (spontán tipus vagyok) 159cm magas, 54kg 31 éves nő vagyok, nem erős, vékony testalkatú. Sítudásom.. Hát nem szépen, de gyorsan, és esés nélkül lejutok a piros pályákon, a feketéket is túlélem, de azért igazán jól a kéken érzem magam.. Gyanítom persze hogy ennek sok köze van a jelenlegi felszerelésemhez is, ami már annak idején sem volt egy jó választás.. Szóval ideje váltani. Várhatóan porhóval ritkán fogok találkozni, a kemény, talán jeges, és kevésbé karbantartott (olcsóbb kategóriájú) pálya valószínűbben kerül elém sajnos. Szóval milyen lécet ajánlanátok nekem? Milyen varázsszavakkal menjek be egy boltba, hogy ne nagyon verjenek át?
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.