Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

AdamoA által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
AdamoA
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
2012.01.25. 08:42
Köszönöm válaszod Lackó!
Megpróbálok készíteni videót a héten, mivel jelenleg Valmorelben vagyok, és majd felrakom ide hogy kitudjátok vesézni. :)
Nálam szerintem valamennyire alkati dolog is lehet, mivel 95 kg, 183 cm vagyok.
A léc terhelésre mindig próbálok ügyelni, így kb ugyanakkora szélességű kanyarban mint egyenesben, de van hogy valamelyikre kevés súlyt helyezek és a léc beriszál, az ilyen eseteket mindig próbálom korrigálni.
Nem tudom így utólag mennyire nehéz a hibákat kijavítani, komolyan gondolkodok hogy jövőre egy oktatónak látnia kell.
Előzmény: (Lackó 131855)
AdamoA
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
2012.01.24. 19:38
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek!
kb. 6 éve síelek, azonban nem síoktatóval tanultam meg, azaz vannak hibáim. Arról szeretnélek kérdezni benneteket, hogy mennyire baj ha egyenes siklásnál, kanyarodásnál, a lábaim nem párhuzamosak, hanem csípőszélességűek? Az a helyzet hogy sokkal stabilabbnak érzem magam pl. egy pirospályás, buckás pályán. Egy éve olvastam egy fórumon róla hogy manapság már ez a fajta stílus is elfogadott.
Nektek ezzel kapcsolatban mi a véleményetek?

Előre is köszönöm!
AdamoA
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
2009.12.13. 12:23
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, kinek mi a véleménye, tapasztalata, a habmagos sílécekkel kapcsolatban. Eddig csak régebbi típusú sílécem volt, mostmár mivel elértem a haladó szintet, elkezdtem nézegetni Carving lécek után. Találtam is egy Blizzard XC 6.8 típusú lécet, ami szintén habos szerkezetű, de jó árba van. Van egy Tyrolia SL 100-as kötésem. 182 cm magas, 90 kg súlyú emberke vagyok :). Az lenne a kérdésem mekkora a teherbírása ezeknek a léceknek, egyáltalán merjek e ilyenekkel menni.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.