Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

csabi826 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
csabi826
5 élménybeszámolót írt
5
4 éve tag
2022.11.29. 19:04
Hali,
GoPass (Chopok) jegyet online van értelme már most előre megvenni januári dátumra (szállás már fix)? Fog feljebb menni, vagy esetleg ott helyszínen, vagy utolsó pillanatban még jobb áron lehet foglalni?
Van valakinek tapasztalata, hogy működik ez a dinamikus árazás?
Köszi!
csabi826
5 élménybeszámolót írt
5
4 éve tag
Topik: Telgárt
2019.12.30. 11:49
Köves fos, de tényleg durván. A felvonó alatt pedig egy kis jég + föld. Nagy csalódás, főleg 19 euróért, a többihez képest. Ide még bőven kell hóesés.
csabi826
5 élménybeszámolót írt
5
4 éve tag
2019.11.06. 21:11
Sziasztok,
Keskeny, vékony lábra való, közepes keménységű snowboard bakancsra szeretnék kérni tippeket. Van valakinek ilyen témában pozitív tapasztalata? Kb. 50-60 ezer Ft körül szeretnék egyet, ami jól tartja a 265-270 es keskeny, nem torkos lábamat. :)
Márkára nincs megkötésem, kb 4-5 szezont jó lenne, ha kibírna, illetve nekem a boa szimpatikus, de egyáltalán nem ragaszkodom ahhoz sem, a lényeg, hogy fogja a lábam.
Köszi, ha valakinek van tippje.
csabi826
5 élménybeszámolót írt
5
4 éve tag
2019.11.06. 20:59
Rendben, köszönöm a segítséget, egyértelmű lett a sorrend. :)
csabi826
5 élménybeszámolót írt
5
4 éve tag
2019.11.05. 18:51
Sziasztok,
Remélem, jó helyre írok, tanácsot szeretnék kérni.

Röviden:
Használt puha szettet szeretnék közepes keménységű felé vinni (all mountain). Először vegyek egy új bakancsot, vagy inkább lapot cseréljek?

Bővebben:
Adott egy puha kezdő használt szett, amit tanulni vettem (head five boa bakancs, head rx one kötés, technine icon freestyle lap). Idén szeretnék szintet lépni, és max. 50-60 ezret tudok rászánni, hogy bővítsem a tudásom. Szeretek fordulgatni, váltogatni, hogy melyik lábam van elől, néha pályán kicsit jobban beengedni, plusz idén meg akarok tanulni egy kicsi ugrani. Tehát "mindenes" lazulás a cél a pályán. Egyelőer a pályán kívüli terep kevésbé vonz.Kb. a következő 1-2 szezon szólna arról, hogy megtanuljak magabiztosan boardozni, és kialakuljon, hogy melyik stílus áll hozzám a legközelebb. Ezek alapján jó sok olvasás után én arra gondoltam, hogy veszek használtan egy kb. 5-6 keménységű hybrid (rocker-camber-rocker) lapot, viszont már a 2. ember mondja, hogy először mindenképp a cipővel kezdjem, és mindenképpen egy újat vegyek, főleg mert a head five boa túl puha, plusz nem is valami jó :D (fura, hogy a legtöbb helyen 4-es keménységet írnak rá, de találtam egy helyen 6-ost, illetve hogy azt írják, közepes).
A kérdésem tehát, hogy mit tanácsoltok? Először bakancs, vagy lap, esetleg várjak és gyűjtsek még jó sokat, és így ahogy van csere minden, mert külön semmi értelme?
Köszi előre is a tippeket!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.