Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Inci által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Inci
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2018.01.10. 13:04
Azon a 2 linken amit előzőekben megírtatok ott nekem is elindul a kamera. Egyébként úgy szoktam indítani, hogy: sielők.hu - utána síterepek - Európa - országok - webkamerák Az esetek nagy részében a síterep képére klikkelve csak üres (fehér) oldalt lehet látni, de 1-1 esetben elindul a kamera is. Megpróbálom használni az általatok megírt 2 linket, remélem ezen be fog jönni máskor is nemcsak most :-) köszi a segítséget, szép napot :-)
Előzmény: (WAndrea 198067)
Inci
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2018.01.09. 14:44
Sajnos már november vége, december eleje óta tapasztalom, hogy 1-1 alkalommal látható a webkamera felvétele élőben, azután napokig semmi (u.az. mint 1 másik tag is írta). Egyébként expolert, illetve googl-cromot használok (bocs, ha nem írtam helyesen :-( ).
Előzmény: (WAndrea 198056)
Inci
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2018.01.08. 13:27
Köszönöm szépen a választ. Éppen most néztem pl. Ausztriát több síterepet is próbáltam és egyik sem működött, de ugyan úgy Szlovákia sem. :-(
Előzmény: (zadmin 198013)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Inci
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2018.01.06. 15:03
Érdeklődöm, hogy mi az oka annak hogy a síterepek webkamerái nem működnek? illetve csak nagyon nagyon ritka esetben lehet megnézni az élő webkamerákon a körülményeket. Az elmúlt években szinte soha nem volt gond ezzel. Válaszukat köszönöm :-)
További jó munkás és szép napot kívánok : Inci
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.