Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Töti által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Töti
2 élménybeszámolót írt
2
14 éve tag
2010.02.16. 23:45
Mint korábban is írtam, én is "kissviktorka" élményeit éltem át, (egyszerre nem több pályán síelek adott napon) és nem is vagyok profi síelő. A fórum a síelőtársak vevő oldali informálására van és nem a pálya eladó oldali marketinges céljaira. Mindent azzal építő céllal is írunk, hogy a jövőben a vezetőség a hozzájuk személyesen el nem jutó hiányosságokat pótolják. Reagálni persze lehet a vez. részéről a fórumozók felvetéseire, de nem feltétlenül cáfolni kell az összes negatív, egyben jogos kritikát, hanem azok korrigálására kell törkedni.
Töti
2 élménybeszámolót írt
2
14 éve tag
2010.02.13. 13:39
Én 2010/02/06-án próbáltam ki először és utoljára a sí központot, nagyot csalódtam és aznap másoknak is ez volt a véleménye. Akkor kb. 40 cm havat írtak, de csak a műfüves pályarész működött (kb. 300 m) és gyanítom most is. A pálya buckás, így azokon át a szép zöld műanyagon lehetett csúszni. Nekünk kb. 6 lecsúszás fért bele, 20-30p. egy kör.
A bérlet árak a neten és a helyszínen kiírva:
délelőtti 13 óráig 2.400 Ft
délutáni 13-16 óráig 1.200 Ft
VOLT-VAN-LESZ
Ehhez képest a pénztárnál már arról tájékoztattak 13:30-kor, hogy megcseréték a két tarifát (gondolom a déelőttieknek ilyet nem mondtak) és 2.400-ért adták a délutáni bérletet--is.
A pályaparkoló kb. 30 gk befogadására alkalmas óránként 100-ér, ha van hely.
Még jó időben kipróbáljuk a kalandpark részét, de a sí szolgáltatás meghagyjuk azoknak akiket nem ismerünk és nem olvassák ezt fórumot.
CSALÓDÁS!!!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.