Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

sunyec által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
sunyec
5 élménybeszámolót írt
5
13 éve tag
2012.03.30. 12:09
Akkor túladok rajta. Vagy 2 hete vettem egy nagyon jó állapotút nagyon jó áron. Gondoltam, hogy jó lesz 2ik lécnek szarabb pályára, mivel az utolsó csúszkálásunk Certovicán elég kövesre sikerült.
Lehet, hogy a 75 kilómhoz is puha?
sunyec
5 élménybeszámolót írt
5
13 éve tag
2012.03.30. 10:53
Üdv mindenkinek!

Valaki síelt már atomic sx 7-el? Kíváncsi vagyok a véleményekre.
sunyec
5 élménybeszámolót írt
5
13 éve tag
2012.02.21. 18:33
Üdv!

Az adriás autópálya hasonlatod teljesen jó. Egyébként egyáltalán nem arra céloztam, hogy legyen ingyen felvonó. Ne legyen. De ha valaki kezdőként szerencsétlenkedik és 1 nap alatt felmegy 3szor egy 100 méteres felvonón az ne fizessen már 16 vagy 20 eurót a mutatványért.
Előzmény: (Chopoker 135143)
sunyec
5 élménybeszámolót írt
5
13 éve tag
2012.02.21. 10:19
Üdv!

Valószínűleg rossz napom volt és nem is a saját lécemmel síeltem, amely túl puhának bizonyult a pálya viszonyaihoz.
Persze van egy barátom aki szerint nincs rossz pálya legfeljebb kevés a sítudás.
Kezdők számára, lankás részeken kialakított ingyenes felvonóval Kokaván, Certovicán, Kosutkán és Jasnán találkoztam. Most kapásból ezekre emlékszem.
Előzmény: (Chopoker 135035)
sunyec
5 élménybeszámolót írt
5
13 éve tag
2012.02.20. 11:52
Múlt szombaton mi is megnéztük a selmecbányai lejtőt. Olvasván az előttem hozzászóló sorait, mi valószínűleg egy párhuzamos univerzumba csöppenhettünk.
Ugyanis az az 5 perc várakozás valójában 10 volt. Kíváncsiságból több alkalommal mértük a sorban állás idejét.

A pálya valójában csak 11-ig volt jó. Ezt követően a meredekebb szakasz már szörnyen buckás volt és előbukkant a tömör jég is. Így a kezdők egy része lógó orral, lecsatolva küzdötte le a kihívást. Másik fele tudását túlbecsülve kelt-feküdt és törte össze magát vagy éppen szerelvényt igazított szaporítva a buckákat. Kora délutánra a felső harmad már csak a buckasízők számára volt élvezhető. (közöttünk sem volt kezdő)
Több szlovák pályán síeltem már, de ez egy gladiátor képző a többihez képest. Ennyi figyelmetlenséget eddig sehol sem tapasztaltam. Valószínűleg itt bevett szokás, hogy átcsúsznak, átgyalogolnak vagy éppen boarddal átfókáznak az ember lécén.
Szemtanúja voltam hihetetlen mennyiségű bukásnak és egy brutális ütközésnek, melyben természetesen a vétlen fél húzta a rövidebbet.

Kezdőknek és gyerekkel síelőknek egyáltalán nem ajánlom. Az oldalsó 200m-es tárcsás felvonót csak teljes viteldíj ellenében lehet használni. Normális helyeken az ilyen ingyenes.
Kikapcsolódásra vágyók vigyenek magukkal nyugtatót! Szükség lesz rá a sorban álláshoz.

Az étterem árai barátságosak, de a sorban állás itt még embert próbálóbb 20-30perc és nem árt némi szlovák műveltség a félreértések elkerülése végett.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.