Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Kiralyretes által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (41)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kiralyretes
41 élménybeszámolót írt
41
6 éve tag
2019.12.14. 21:17
És ezek habbal töltöttek? Valahogy ez nem jön le nekem a termékleírás alapján.
Kiralyretes
41 élménybeszámolót írt
41
6 éve tag
2019.12.14. 19:02
Szia! A Sidas magyarorszagi kepviselete szerintem a Flex 92 Kft.
Előzmény: (gaboca 206711)
Kiralyretes
41 élménybeszámolót írt
41
6 éve tag
2019.12.14. 19:00
Szia! És meg vagytok elégedve vele? Ez ilyen habtöltéses cucc? Mennyibe került?
Kiralyretes
41 élménybeszámolót írt
41
6 éve tag
2019.12.12. 20:30
Szia! Köszi! Van velük tapasztalatod is? Esetleg meg tudod osztani? Hol van a legközelebbi üzletük, ahol meg tudnák csinalni nekem a bakit? Köszi!
Kiralyretes
41 élménybeszámolót írt
41
6 éve tag
2019.12.11. 21:58
Sziasztok!

Olyan sícipő vagy betét vásárlásán gondolkodok, amit teljesen lábra igazítanak habbal. Tehát nem csak sütik és tágul, de az esetleges "lötyögő" részek is megtámasztásra kerülnek. Tavaly már fantáziáltam ezzel a gondolattal és itthon találtam a Flex 92 Kft-t, ahol az illető azt mondta, hogy tud nekem ilyen betétet csinálni a meglévő bakancsomba. Valaki csináltatott náluk? Mi a talasztalat?
A másik variáció, hogy egy új cipőt veszek olyan fűzős béléssel, ami habbal tölthető. Utóbbi felé hajlok, mert a jelenlegi cipőm szerintem egyébként méretben nem teljesen jó, a sarkamat lötyögősneknérzem benne. Viszont fogalmam sincs arról, hol tudnék ilyen cipőt venni, illetve milyet érdemes. Valaki tud segíteni? Köszi előre is!
Kiralyretes
41 élménybeszámolót írt
41
6 éve tag
2018.02.20. 13:22
Szia! Hol csinaltak az ortopediai betetet? Ez kifejezetten sicipobe valo?
Előzmény: (JobaRob 195112)
Kiralyretes
41 élménybeszámolót írt
41
6 éve tag
2018.02.20. 13:20
Sziasztok! Ma csinaltattam egy Sidas betetet. Annak ellenere, h baromi nagy ludtalpam van, a harantemeles nem lett valami magas ranezesre. Ugyanakkor ugy erzem sokkal jobban kitoltom vele a bakancsot, szoval remenykedo vagyok az eredmenyt illetoen.

Vettem meg egy sarokemelot is. Az is Sidas, ilyen zseles. Ezzel kapcsolatban ket kerdesem lenne.
1. Ez a zseles jo valasztas volt, vagy ezt inkabb sifutashoz javasolt haszbalni?
2. Hova kell azt elhelyezni a magasitot? A talpbetere? A betet es a beles koze? Vagy esetleg a beles ala? En a betet es a beles koze tettem.

Koszi ha valaki tud segiteni.
Kiralyretes
41 élménybeszámolót írt
41
6 éve tag
2018.02.19. 00:07
Sziasztok! Koszi a valaszokat!

Azert nem tetszik nekem ez a serules, mert ez mar nem teljesen feluleti: a merevitett resz kezdett el felvalni. Es ezert erzem rovabbi serules szempontjabol erzekenynek: ha rakuszik vmi bandzsanak a lece mondjuk a felvono sorban, konnyen tovabb nyithatja ezt a serulest. Nagyon en se aggodtam miatta, de pont ma sikeresen rakuszott valaki Eplenyben, igy kicsit nagyobb lett. Ezert szeretnem igazabol kezelni.

Szervizben mivel javitanak ilyen seruleseket?

Ja, amugy a kezemen kesztyu van, de valahogy zavar akkor is ha hozzaerek. :)
Kiralyretes
41 élménybeszámolót írt
41
6 éve tag
2018.02.18. 19:50
Sziasztok! Gyakorlatilag egy het hasznalat utan sikerult szereznem egy serulest a lecemre. 🙁 Alapvetoen nem nagy, de eleg rossz helyen van (gyskorlatilag ott fogom a lecet), illetve tovabbi erobehatasra erzekeny az a feluletresz. Csatolok kepeket. Lehet ezt vmi ertelmes modon javitani? Szervizben erdemes vagy en meg tudom csinalni? Koszi a segitseget.
P-20180216-202112-LL.jpg
P-20180216-202048-LL.jpg
P-20180216-202036-LL.jpg
P-20180216-201804.jpg
Kiralyretes
41 élménybeszámolót írt
41
6 éve tag
2018.02.18. 19:46
Mondjuk ez igaz. Lehet marafok ennel. 😎
Előzmény: (gaboca 199649)
Kiralyretes
41 élménybeszámolót írt
41
6 éve tag
2018.02.18. 08:18
Sziasztok! Koszi az infokat. Az enyem nem ilyen befuvos, hanem ez a sima 'boot dryer". Lehet jovore veszek en is olyat, mint a tied, az jobban tetszik.
Előzmény: (Fidosan 199641)
Kiralyretes
41 élménybeszámolót írt
41
6 éve tag
2018.02.16. 23:33
A cipom gyakorlatilag ket napja szarad es meg mindig nem szaraz! Nagyon durvan izzadok benne. A sipcipo szaritok megbizhatoak? Vettem egy decathlon-osat, de nem nagyon merem hasznalni. Beledughatom teljesen a talpreszbe vagy csak a labszar reszbe? Egyebkent, hogy van az, h egy ~50°C-os hoforrast bedughatok a bakancsba, de radiator mellett nem lehet szaritani? Nem egy nagy kamu ez a ciposzarito es csak az uzletre mennek?
Kiralyretes
41 élménybeszámolót írt
41
6 éve tag
2018.02.16. 23:31
Hali! Koszi a hsz-t. Nekem csak egy lecem van. Pont ezert vettem vegul ezt a tipust, mert ugy gondoltam, h ez hasznalhato a legaltalanosabban.
Előzmény: (pinter14 199552)
Kiralyretes
41 élménybeszámolót írt
41
6 éve tag
2018.02.16. 08:15
Sziasztok! Vasaroltam egy Salomon X-drive bt lecet. Ez rocker 2.0-as (barmit is jelentsen ez). Meg is volt a proba. Tetszik a lec de azt vettem eszre, h ez a lec mintha igenyelne a tempot. Nagyon nehez vele lassan mennem. Valakivtudja esetleg, h a rockeres lecekre ez jellemzo, vagy a technikamon kell javitani?
Kiralyretes
41 élménybeszámolót írt
41
6 éve tag
2018.02.16. 08:11
Ja! Magyarorszagon lehet valahol egyenileg gyartott cipot venni? Ha igen, akkor hol es mik a tapasztalatok?
Kiralyretes
41 élménybeszámolót írt
41
6 éve tag
2018.02.16. 08:09
Sziasztok!

Meg volt az elso probaja a bakancsomnak. A kovetkezoket tapasztaltam:
-nagyon izzad a labam.
-1-2 ora sieles utan kicsit tudom mozgatni (~2-3mm) a labfejem jobbra-balra a cipoben (ezen az utanhuzas nem nagyon segit, mert az inkabb fuggoleges iranyban szukiti a teret).

Arra gondolok, h a labam a sok a stabilizalo mozgas miatt izzadhat annyira. Igen komoly ludtalpam van. Szerintetek segithet ezen egy talpbetet? Illetve ha igen akkor melyiket javasoljatok?

Valamint az oldaliranyu mozgas meg belefer? Vagy szukebb cipot kellett volna vennem? Amugy a sarkam jol tartja.

Koszi ha valaki tud segiteni.
Kiralyretes
41 élménybeszámolót írt
41
6 éve tag
Topik: Síkötés
2018.02.16. 08:02
Szia! Biztosan hasznos lenne ha azt az irasodat megosztanad.

Egyebkent ugy erzem, h az itt megszerzett informaciokkal megfelelo biztonsaggal be tudom allitani a kotesemet.
Előzmény: (Lackó 199288)
Kiralyretes
41 élménybeszámolót írt
41
6 éve tag
Topik: Síkötés
2018.02.09. 23:29
Amugy ez a nyoszorges rohadtul zavar. Nem tudom eljepzelni, h ez normalis. Felrakom a lecre a cipot (nem ugy h a labamon van), aztan kezzel mozgatom fel-le a sarkat es nyoszorog a hatso kotesresz. Nyik-nyak. Tenyleg olyan, mintha muanyagok csuszkalnanak egymason de normalis, h ennyire hallhato? Felesegem lecen ugyanilyen kotes van es az nem csinalja.
Kiralyretes
41 élménybeszámolót írt
41
6 éve tag
Topik: Síkötés
2018.02.09. 23:26
Szevasztok! Koszi, nem bantodom meg. ;)

Nagyjabol vagom sztem a kotes dolgait. Egyedul az elso kotesresz magassagallitasaval vagyok bajban. Azt neztem youtube-on, h ketfele ajanlas van: vagy egy papirt tudjon az ember kihuzni alola viszonylag normalisan, vagy egy kabe 0.5mm-es hezag legyen, amit vmilyen alkalmas plasztik kartyaval lehet beallitani. Melyik a jo a ketto kozul? Egyaltalan szamit ez valamit? Akkor is belemegy nekem a cipo ha a legszorosabb allasban van.
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.