Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

herlaci által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
herlaci
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
Topik: Alta Badia
2011.02.27. 12:08
KÖSZ !
Előzmény: (SíMan 112426)
herlaci
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
Topik: Alta Badia
2011.02.26. 21:26
Kösz, de hol találtad meg a képeket? A Galériák - Alta Badia részben 6 album látható, de egyik sem az enyém!
Előzmény: (SíMan 112364)
herlaci
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
Topik: Alta Badia
2011.02.26. 16:34
Köszi a sok jó beszámolót és fotót! Jórészt ennek köszönhető, hogy idén, febr. 20-24 között itt síeltünk.
Ami a legjobban tetszett:
- a gyönyörű táj
- a rengeteg kiváló vezetésű pálya
- San Cassianó kabinos liftek közepén az az ügyes rudas-tárcsás szerkezet, amibe be lehet állítani a léceket, botokat.
- a chip kártyát nem kell visszaváltani. (Valami gyenge minőségű papírszerű anyagból van a bérlet.)
- hogy San Cassianoban a kocsiig csúszhattunk, ahogyan az előző beszámolóban is olvasható.
- a Cherz-ről a La Vizzára vezető pálya eszméletlenül jó (SíMan!)nagy kár, hogy utána a "szeles" liften kell visszamenni a Pralongiára. (Erről majd később.)

Ami kevésbé tetszett:

- néhány kivételtől eltekintve minden parkoló fizetős. (csak Pedraces-nél voltunk ingyen parkolóban)
- pályatérkép vagy van, vagy nincs (inkább nincs) a felvonók tetején. A pályák számozása legtöbbször nincs jelölve, vagy ha van, akkor sokszor hibás. Más az interneten, más a prospektusokban és megint más fent a táblákon (már ahol van ilyen). 3 nap alatt sikerült csak felderítenünk az összes pályát, olyan eldugott helyek is vannak, mint pl. a Pralongia I. pályái, ahol embert sem láttunk. ( A pályái viszont kiválóak!!!)
- a SíMan által is említett La Vizza-rol a Pralongiára vezető lift iszonyúan szeles, tehetnének ide valami "buborékot". 23-án szerdán -15 fokos viharos szélben többször is mentünk rajta, hát nem kívánom senkinek. (Ült mellettünk egy "vagány gyerek" sapka nélkül, nem is tudom, hogy élte túl!)
- a 6-os pálya valóban gyalogolós, ha lehet, kerüljétek!
- az első napon nem mentünk be a sorompós parkolóba (San Cassiano)a liftház alatt volt egy szabad hely, a kiírás szerint 8-tól 18 h-ig használható. Megálltunk, nézelődtünk. Jött egy rendőrautó is, ők is kiszálltak, nézegettek, aztán elmentek. A síelés után 39 Eurós bírságot találtunk a szélvédőn!!!
- ha lehet, ne a síterpen tankoljatok, mert jóval drágább, mint máshol!
- Szigorú pályarendőrség! Az egyik lift aljában - miután már beengedett a sorompó - elém penderül egy ilyen alak, kéri a bérletemet. Mutatom neki, ő böngészi, majd gúnyosan mutatja, hogy lebuktam: a bérletemre az van írva, hogy Mária vagyok és nő. (A bérlet vásárlásakor be kell mondani ezt a két adatot.) Még jó, hogy jött mögöttem kis feleségem, aki valóban Mária és nő, de az ő kártyáján meg az állt, hogy László és férfi. Megértette, hogy vásárláskor összecseréltük, bár 3 napig "szabálytalanul síeltünk" ! :-)
- készítettem egy fotós albumot, feltöltöttem, de nem látom, csak a saját oldalamról. Gondolom a rendszergazda majd láthatóvá teszi nemsokára. Címe: Alta Badia 2010 febr. 20-24
herlaci
4 élménybeszámolót írt
4
13 éve tag
Topik: Alta Badia
2011.02.14. 14:17
Kedves Ági! Mi most megyünk oda! Meg tudnád mondani, pontosan hol készült ez a gyönyörű három kép?
Kösz előre is! laci
Előzmény: (serfozo 63629)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.