Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

bogyk által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
bogyk
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2012.01.26. 15:22
szia Judit!

Közeleg a február,úgy látom Lomnicon szépen esik a hóóóóóóóóó!:)
Ha sikerül pár publikus képet feltenned ide,vagy a galériába,szívesen megnézném őket!
Kívánok nektek kellemes síutat,várjuk a szebbnél-szebb fotókat!:)
üdv:Tündi
bogyk
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2012.01.22. 08:58
Köszi Judit!

Most már nyugodt szívvel indulunk Lomnicra.
Még egy-két dolgot be kell szereznünk a gyerekeknek (lécek,bakancsok,...),lesz időnk márciusig.
Nagyon várjuk már!
Kívánok nektek kellemes kikapcsolódást,szép,hófedte pályákat!
Várjuk a fotókat,köszi!
üdv:Tündi
bogyk
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2012.01.09. 15:39
köszi Hogwash!
azt hiszem megkíséreljük a márciusi időszakot!
Úgy olvasom nagyon sokat fejlődtek a szlovákok a pályákat illetően.nincs akkora sorbanállás,és síelhetők a pályáik is.
Tátralomnic van a legközelebb a szálláshoz,már csak a gyerkőcökön múlik a sikeres sítúránk!Úgy gondoltam velük is meg kell osztanunk a síelés adta élvezeteket!!!!talán a kezdetek nehezek lesznek....???
Majd rendszeresen figyelem a fórumot,írjatok és fotózzatok kedves síelők!!!!:))))))
Mindenkinek szép napokat a sípályákon!
bogyk
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2012.01.06. 15:02
Sziazstok!
Szerintetek nagy gáz lenne,ha márc.15-ei szállást foglalnánk?eddig Mariborban (Szlovénia)síeltünk 2 éve márciusban,nagyon kifogtuk!Ez a hely azért sokkal magasabban van,talán még lehet akkor is síelni, vagy "lutri"?
Diákként voltam ezen a helyen síelni már vagy 10 éve.Azóta biztos poz.irányban változott, ahogy a fórumot olvasom.
Gyerkőcöket is vinnénk,5,8 évesek,kezdők!!!:)
Mindenkinek szép időt,sok havat és jó síelést kívánok!
bogyk
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2010.03.17. 18:18
Szia Farmer!
Minden nap nézd a webkamera képeket.
Szerintem bármilyen szállást választhatsz, (Habakuk,Martin panzió és apartmanok,Bolfenk Bellevue,Areh)ha busszal felmentek az Areh-ig,ami fél óránként indul a Bolfenktől és ingyenes,szerintem a hétvégén még síelhetők lesznek azok a lejtők.Esetleg ködbe keveredhetsz, de hétfőn még jó volt a hó minősége az Areh-nél a pályákon.
Busszal menjetek vissza síelés után a Bolfenkig,ha nem akarjátok lökni magatokat az erdei úton lefelé!!!

jó síelést!
IMGA0497.JPG
IMGA0517.JPG
IMGA0537.JPG
IMGA0543.JPG
IMGA0547.JPG
bogyk
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2010.03.16. 18:39
Sziasztok!

Nagyon jól éreztük magunkat a barátainkkal!
Szuper sípályák, ragyogó napsütés, jó pályaszállás!
Reggelre, és az esti síelésre frissen ratrakolt pályák, a kezdő síelőtől a haladóig mindenki talál magának megfelelő pályát.
Egy valamire nagyon figyeljetek oda síelés közben!
Óra mindig legyen nálatok, mert ha belejössz a "fel a hegyre le a hegyről" körforgásba, nem veszed észre az idő múlását és könnyen meglehet, hogy a felvonótól gyalog mehetsz fel a hegyre! (mi így jártunk!) Ugyanis záráskor bezárják a felvonókat és 10 percig üresen járatják őket. Legfeljebb esti síelésig, míg újra indítják a felvonókat megisztok pár pohár forraltbort.
Szóval nagyon elégedettek vagyunk a hellyel, jövőre visszatérünk, már gyerekekkel!
Köszi neked Ákos mégegyszer az élménybeszámolót, valóban gyönyörű Maribor-Pohorje hegye! Ezek a Szolvének tudnak valamit!

Tündi és családja
bogyk
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2010.03.10. 23:44
Sajnáljuk,hogy el kell mennetek erről a szép helyről.
Köszönjük, hogy eddig írtad az élményeidet és küldted a szebbnél-szebb fotókat.
Reméljük, nekünk is hasonlóban lesz részünk péntektől hétfőig.
Majd beszámolunk, hogy ment a síelés.
Minden jót neked és a családodnak!
bogyk
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2010.03.09. 17:20
Szia!

Most értem haza és nagyon köszi az infóidat, na meg a gyönyörű képeket!
Álmodni sem lehetne szebbet!
Már nagyon várjuk, hogy ott lehessünk és kipróbálhassuk a pályákat!

További jó síelést és kikapcsolódást kívánok neked és minden ott síelő magyarnak is!

Azért ha van időd légyszi írj, hogy mi a helyzet péntekig??
tuncisizik.jpg
bogyk
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2010.03.08. 16:15
Sziasztok!

Mi 12-én indulunk Mariborba hosszú hétvégére a barátainkkal.Kezdő síelők vagyunk, családalapítás miatt kihagytunk vagy 8 évet!
Ut.iroda ajánlotta a Martin panziót, mondván hogy újabb hóesésre számíthatunk Mariborban is egész héten!
Kérdésem lenne hozzátok, hogy tudnánk az autópályát kikerülni?
Esetleg ha valaki ezen a héten ott síel, nyugtasson meg minket a havazás tényéről és a jó síterepekről.
Most néztem webkamerán, úgy látom van hó!

Köszi
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.