Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

bogyk által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
bogyk
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2012.01.26. 15:22
szia Judit!

Közeleg a február,úgy látom Lomnicon szépen esik a hóóóóóóóóó!:)
Ha sikerül pár publikus képet feltenned ide,vagy a galériába,szívesen megnézném őket!
Kívánok nektek kellemes síutat,várjuk a szebbnél-szebb fotókat!:)
üdv:Tündi
bogyk
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2012.01.22. 08:58
Köszi Judit!

Most már nyugodt szívvel indulunk Lomnicra.
Még egy-két dolgot be kell szereznünk a gyerekeknek (lécek,bakancsok,...),lesz időnk márciusig.
Nagyon várjuk már!
Kívánok nektek kellemes kikapcsolódást,szép,hófedte pályákat!
Várjuk a fotókat,köszi!
üdv:Tündi
bogyk
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2012.01.09. 15:39
köszi Hogwash!
azt hiszem megkíséreljük a márciusi időszakot!
Úgy olvasom nagyon sokat fejlődtek a szlovákok a pályákat illetően.nincs akkora sorbanállás,és síelhetők a pályáik is.
Tátralomnic van a legközelebb a szálláshoz,már csak a gyerkőcökön múlik a sikeres sítúránk!Úgy gondoltam velük is meg kell osztanunk a síelés adta élvezeteket!!!!talán a kezdetek nehezek lesznek....???
Majd rendszeresen figyelem a fórumot,írjatok és fotózzatok kedves síelők!!!!:))))))
Mindenkinek szép napokat a sípályákon!
bogyk
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2012.01.06. 15:02
Sziazstok!
Szerintetek nagy gáz lenne,ha márc.15-ei szállást foglalnánk?eddig Mariborban (Szlovénia)síeltünk 2 éve márciusban,nagyon kifogtuk!Ez a hely azért sokkal magasabban van,talán még lehet akkor is síelni, vagy "lutri"?
Diákként voltam ezen a helyen síelni már vagy 10 éve.Azóta biztos poz.irányban változott, ahogy a fórumot olvasom.
Gyerkőcöket is vinnénk,5,8 évesek,kezdők!!!:)
Mindenkinek szép időt,sok havat és jó síelést kívánok!
bogyk
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2010.03.17. 18:18
Szia Farmer!
Minden nap nézd a webkamera képeket.
Szerintem bármilyen szállást választhatsz, (Habakuk,Martin panzió és apartmanok,Bolfenk Bellevue,Areh)ha busszal felmentek az Areh-ig,ami fél óránként indul a Bolfenktől és ingyenes,szerintem a hétvégén még síelhetők lesznek azok a lejtők.Esetleg ködbe keveredhetsz, de hétfőn még jó volt a hó minősége az Areh-nél a pályákon.
Busszal menjetek vissza síelés után a Bolfenkig,ha nem akarjátok lökni magatokat az erdei úton lefelé!!!

jó síelést!
IMGA0497.JPG
IMGA0517.JPG
IMGA0537.JPG
IMGA0543.JPG
IMGA0547.JPG
bogyk
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2010.03.16. 18:39
Sziasztok!

Nagyon jól éreztük magunkat a barátainkkal!
Szuper sípályák, ragyogó napsütés, jó pályaszállás!
Reggelre, és az esti síelésre frissen ratrakolt pályák, a kezdő síelőtől a haladóig mindenki talál magának megfelelő pályát.
Egy valamire nagyon figyeljetek oda síelés közben!
Óra mindig legyen nálatok, mert ha belejössz a "fel a hegyre le a hegyről" körforgásba, nem veszed észre az idő múlását és könnyen meglehet, hogy a felvonótól gyalog mehetsz fel a hegyre! (mi így jártunk!) Ugyanis záráskor bezárják a felvonókat és 10 percig üresen járatják őket. Legfeljebb esti síelésig, míg újra indítják a felvonókat megisztok pár pohár forraltbort.
Szóval nagyon elégedettek vagyunk a hellyel, jövőre visszatérünk, már gyerekekkel!
Köszi neked Ákos mégegyszer az élménybeszámolót, valóban gyönyörű Maribor-Pohorje hegye! Ezek a Szolvének tudnak valamit!

Tündi és családja
bogyk
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2010.03.10. 23:44
Sajnáljuk,hogy el kell mennetek erről a szép helyről.
Köszönjük, hogy eddig írtad az élményeidet és küldted a szebbnél-szebb fotókat.
Reméljük, nekünk is hasonlóban lesz részünk péntektől hétfőig.
Majd beszámolunk, hogy ment a síelés.
Minden jót neked és a családodnak!
bogyk
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2010.03.09. 17:20
Szia!

Most értem haza és nagyon köszi az infóidat, na meg a gyönyörű képeket!
Álmodni sem lehetne szebbet!
Már nagyon várjuk, hogy ott lehessünk és kipróbálhassuk a pályákat!

További jó síelést és kikapcsolódást kívánok neked és minden ott síelő magyarnak is!

Azért ha van időd légyszi írj, hogy mi a helyzet péntekig??
tuncisizik.jpg
bogyk
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2010.03.08. 16:15
Sziasztok!

Mi 12-én indulunk Mariborba hosszú hétvégére a barátainkkal.Kezdő síelők vagyunk, családalapítás miatt kihagytunk vagy 8 évet!
Ut.iroda ajánlotta a Martin panziót, mondván hogy újabb hóesésre számíthatunk Mariborban is egész héten!
Kérdésem lenne hozzátok, hogy tudnánk az autópályát kikerülni?
Esetleg ha valaki ezen a héten ott síel, nyugtasson meg minket a havazás tényéről és a jó síterepekről.
Most néztem webkamerán, úgy látom van hó!

Köszi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.