Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
RENDBEN
Menü ≡
ROVATOK    HÍREK    HÓJELENTÉS    WEBKAMERÁK
TÉLI SPORTOK    FELSZERELÉS    GALÉRIA
JÁTÉK    AKCIÓK    FÓRUM    SZAKÉRTŐK

Tátralomnic síterep leírás szállás cikk fotóalbum videó wellness fürdő értékelés, élménybeszámolók

Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
következőutolsó laponként: összesen 329, rendezés:
Üzenetek Üzenet íráshoz regisztrálj
Üzenet szövege
Feladó:  KKyFérfiHaladó síelő
Dátum: 2018.04.08. 18:11
(Üzenetazonosító: 201081)
KKy Hozzászólások: 89
Regisztrált: 2016.01.24.
20 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

A szerkesztőség ezt a hozzászólást kiemelte, és megjeleníti a síterepről írt élménybeszámolók között.
Bye bye Lomnic, bye bye "nyereg" ,
avagy Szlovák kisíelés a Magas Tátrában.

Milyen gyorsan telik az idő. Mintha tegnap lett volna, tavaly december kilencedikén megnyitott a Lomnici-nyereg, és mi is elkezdtük szlovák szezonunkat. Akkor írtam egy rövid beszámolót, miszerint rendhagyóan, Csorba-tó helyett itt kezdtük a szezont. A váltásnak az oka a Nyereg korai nyitása. Azóta eltelt négy hónap és sikerült 16 napot szlovákiai síeléssel tölteni. Szerencsére az ínséges évek után, az idén több havat kaptunk ajándékba, sajnos Chopok, Lomnic és Csorba-tó zsúfoltsága is nőtt.
Úgy döntöttünk, hogy ha itt kezdtük, akkor itt is fejezzük be, igaz így kimaradtunk a Csorba-tavi hagyományőrző, jelmezes síelésből, amit az utolsó hétvégén szoktak megtartani. A Solisko alatt ez a hétvége volt az utolsó síelhető nap. Egyébként is, február tizedike óta nem voltunk a Tátra második legmagasabb csúcsa alatt (már hiányzott is), így az illem is azt kívánta, hogy elköszönjünk.
Az időjósok előrejelzését olvasva, igazi tavaszi (vízi)síelésre készültünk. Megpróbáltuk menteni a menthetőt és öt óra negyvenkor indultunk, hogy nyitásra kiérjünk, így egy tíz perces dobsinai pihenő után, sikerült fél kilenckor leparkolni a pálya alatt. Érezhetően meleg volt, az alsó pályák éjjel sem fagytak ki, de láthatóan kezelték őket. A Kőpataki-tó alatt sima, de laza havon kezdtünk, elsőre kellemes bemelegítés volt. Irány a nyereg. Sorban állás után szintén vizes hó fogadott minket, de legalább itt buckahegyek is voltak. A nyeregben nyolc kört csúsztunk, kipróbáltuk a fekete pálya melletti jobb oldalt, bal oldalt, mindent, ahol hó volt és az igazat megvallva bárhol jobb körülmények fogadtak, mint a kijelölt "csíkon". Tizenegy órára -hála a csodálatos napsütésnek- tovább melegedett minden és fokozódott az olvadás. Legtöbben a Kőpataki-tó "hüttéjének" teraszán tartózkodtak, majd a nyeregben és néhányan a pálya alsóbb részein, de lehet, hogy ők már hazafelé tartottak. Dél után kaptunk egy kis felhőjátékot is, de az olvadáson már nem sokat segített. Érdekes, hogy nem találkoztunk magyarokkal, talán honfitársaink már nem utaznak ennyit, egy kis délelőtti síelésért. Délután már wakeboard.
Természetesen mi sem vártuk meg a zárórát, de hála a körülményeknek a lábunkat úgy éreztük, mintha két napja síelnénk egyfolytában. Szerencsére március 15-én Brixenthalban volt szerencsém 3 napot síelni +5 +10 fokban, így ráedzettem a tavaszi körülményekre. Ja, az osztrákoknál ugyanolyan buckás lett a pálya, pedig ott 280km volt belőle.
Kellemesen elfáradva, igazi tavaszi síeléssel fejeztük be szezonunkat.
Mindenkinek kívánok kellemes tavaszt, kellemes nyarat és remélem a következő idényben újra "találkozunk".

KKy
P4073179.JPG P4073182.JPG P4073183.JPG P4073186.JPG P4073187.JPG P4073188.JPG P4073193.JPG P4073196.JPG P4073199.JPG P4073203.JPG P4073205.JPG P4073207.JPG
Feladó:  RishkooFérfiProfi síelőProfi snowboardos
Dátum: 2018.03.27. 14:02
(Üzenetazonosító: 200922)
Rishkoo Hozzászólások: 1
Regisztrált: 2018.03.27.
1 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Hello sziasztok szlowakiai si oktató meg snowboard oktató vagyok .. Tatra lomnicon ha szeretnel valaki tanulni ezen a telefon szamon meg keres +421911488443
Dátum: 2018.03.20. 16:29
(Üzenetazonosító: 200796)
20 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Köszi szépen, egyébként így értem, nem tudom honnan szedtem Érdet. Mi Miskolciak vagyunk és szintén arra járunk, mert Kassa felé nagy kerülő + a hármas út Encs után egy kicsit rossz.

KKy
Előzmény: (Hogwash 200793)
h i r d e t é s

Feladó:  HogwashFérfiHaladó síelő
Dátum: 2018.03.20. 15:08
(Üzenetazonosító: 200793)
Hogwash Hozzászólások: 831
Regisztrált: 2006.08.31.
42 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Szia! A nyeregben nem voltunk, mert sűrű volt a köd a hegyen, úgy pedig nem annyira szórakoztató :) Sajnálom, hogy nem tudok friss infóval szolgálni. Nem Pest környéke, hanem Miskolc, attól is kicsit északra. Bánréve a mi határátkelőnk, a Rozsnyó-Dobsina-Poprád útvonalnak nem nagyon van alternatívája, Lomnic háztól-házig 160 km, nagyon kényelmes 3 óra, még ilyen útviszonyok mellett is. Szokták takarítani a havat, de ez most őket is meglepte! Szombatról vasárnapra virradóra leesett kb. 30 centi hó, amit vasárnap reggel néhány szakaszon még el sem kezdtek takarítani... Az étterem tényleg jó, tudják, hogyan kell steak-et sütni, és a sztrapacskájuk is kiváló :)
Előzmény: (KKy 200785)
Dátum: 2018.03.20. 10:37
(Üzenetazonosító: 200785)
20 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Szia Hogwash!

Szeretném megkérdezni, hogy a Nyeregben voltatok-e, és ha igen milyen volt? Esetleg a pálya melletti rész is érdekel. Az utóbbi hetekben elhanyagoltam a Magastátrát, de ismét készülök oda, már lehet, hogy a hétvégén.
Az említett szállás alatt van egy étterem, a fiamat mindig oda kell vinnem, mert imádja (babgulyás, hamburger,steak főleg stek :) ).
A Poprád - Dobsina út lehet kalandos, a szezonban megtettem vagy tízszer oda-vissza, de általában azért járható, vagy legalább megszórják zúzalékkal. Egyébként nektek is ez a legjobb útvonal, ha jól tudom Pest környékiek vagytok, talán Érdet olvastam? Különben az ünnepek alatt az M1-esen Tatabánya környékén visszasírtam a Dobsinai hágót, kifelé és hazafelé is.

üdv: KKy
Előzmény: (Hogwash 200735)
Feladó:  HogwashFérfiHaladó síelő
Dátum: 2018.03.18. 15:57
(Üzenetazonosító: 200735)
Hogwash Hozzászólások: 831
Regisztrált: 2006.08.31.
42 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

A szerkesztőség ezt a hozzászólást kiemelte, és megjeleníti a síterepről írt élménybeszámolók között.
Sikerült a hosszú hétvégét itt tölteni. Utoljára három éve jártunk Lomnicon, azóta történt néhány jelentős fejlesztés, új pályák, új felvonó. Az időjárással nem volt szerencsénk, de szombaton az alsó pályákon (1-2-8-9-10-11) igazán jót lehetett síelni, a hegyen viszont sajnos sűrű volt a köd. A pályák egyáltalán nem voltak jegesek, viszont rendesen kifagytak, ráadásul volt rajtuk egy leheletnyi friss hó, remekül lehetett rajtuk hasítani. Annyit azért megjegyeznék, hogy gyerekekkel drágább ez a hely - síbérletről beszélek -, mint néhány lényegesen több pályával, jobb adottságokkal rendelkező osztrák pálya, mert a gyerekbérlet - ellentétben az ottani szokásokkal - nem a felébe kerül a felnőtt árnak, hanem közel háromnegyedébe (27/37). A szállásunkat szeretném a figyelmetekbe ajánlani, Wili Tatry apartmanház, szintén osztrák árakkal, de hibátlan minőségben, extrákkal, és egy nagyon kedves, angolul remekül beszélő, mindig elérhető, és segítőkész gondnokkal. Számunkra Lomnic legnagyobb előnye az, hogy kényelmes három óra háztól-házig, így időről-időre visszacsábulunk, ezzel a szállással ez még valószínűbb :) Kalandos volt ma az út hazafelé, no, nem Magyarországon, ahol sötét lila riasztás volt éppen, hanem Poprád és Dobsina között a hágón, ahol helyenként 20-30 centis hó borította az utakat, erős hófúvás közepette, néha a járgány elejét sem láttam, de vasárnap lévén még nem kezdtek hozzá a takarításhoz délelőtt 10 óra magasságában. Ez is Szlovákia :)
Feladó:  Lengyel IstvánFérfiKezdő síelő
Dátum: 2018.03.17. 19:39
(Üzenetazonosító: 200720)
Lengyel István Hozzászólások: 26
Regisztrált: 2016.02.16.
5 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Szép estét!

Ma itt síeltünk. A korábbi enyhe napok után megjött a hideg. Ennek megfelelő volt a pálya (a lenti kékeket-pirosat síeltük) állapota. Ratrakolás után jéggé fagyott az olvadt hó. Mi kb 10:30-kor értünk ki, addigra már összekarcolgatták így egész jókat lehetett csúszni,de oda kellett figyelni. Hideg, ködös barátságtalan idő volt, nem kizárt, hogy emiatt volt a relatíve kevés ember, nem volt sorállás. Volt hogy dél körül egyedül mentem a sárga bubissal.A hideg miatt délután is tartottak a pályák. Nem emlékszem ,hogy a korábbi Tátralomnici beszámolómban írtam-e már a szállásunkról.... Mi mindig a Renomal Apartman-ban szállunk meg, korrekt, tiszta, magyarul beszélő recepcióval. Ajánlom.
Feladó:  RobinFérfiHaladó síelő
Dátum: 2018.03.15. 23:52
(Üzenetazonosító: 200693)
Robin Hozzászólások: 2390
Regisztrált: 2007.01.28.
77 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Holnap ott !
Feladó:  Lengyel IstvánFérfiKezdő síelő
Dátum: 2018.03.15. 19:28
(Üzenetazonosító: 200690)
Lengyel István Hozzászólások: 26
Regisztrált: 2016.02.16.
5 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Valaki itt most?
Dátum: 2018.03.12. 22:03
(Üzenetazonosító: 200636)
20 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Sziasztok!

Úgy látom márciusban már senki nem síelt Lomnicon :). Egy kicsit én is hűtlen lettem a kedvenc terepemhez és átpártoltam a kistestvérhez az elmúlt hétvégéken. Mivel lassan vége a szezonnak feltöltök egy válogatott albumot az évről, amivel a pályázaton szeretnék indulni. Azért egy-két szép napot szeretnék még az idén eltölteni itt, bízom benne, hogy az időjárás sem gondolja másként.

KKy
P1149273.JPG P1149091.JPG P1149104.JPG P1149105.JPG P1149125.JPG P1149141.JPG P1132619.JPG P1149151.JPG P1149175.JPG P1149185.JPG P1149212.JPG P1149219.JPG P1149222.JPG P1149227.JPG P1149254.JPG P1149274.JPG P1149307.JPG P1149321.JPG P1149322.JPG P1149325.JPG P1149396.JPG P1149483.JPG P1149485.JPG P1149489.JPG P2102816.JPG P2102817.JPG P2102839.JPG P2102844.JPG PC102383.JPG PC102393.JPG PC102394.JPG PC102404.JPG PC102405.JPG PC102406.JPG PC102407.JPG PC102420.JPG PC102427.JPG PC102428.JPG PC102433.JPG PC102447.JPG PC102454.JPG
Feladó:  CintiaNőKezdő snowboardos
Dátum: 2018.02.27. 09:40
(Üzenetazonosító: 200137)
Cintia Hozzászólások: 5
Regisztrált: 2018.01.22.
3 síterepet értékelt

Egy csodás Vasárnap!
Szerencsénkre Február 25.-én meg tudtuk látogatni ezt a pályát is. Vasárnapra való tekintettel nagyon sok emberre számítottunk, de meglepődésünkre ez nem így volt.
Habár a parkolóban volt autó bőven, a pályán egyáltalán nem érzékeltük a tömeget!
GoPass kártyára előre megvásárolt jegyünk, gond nélkül működött a felvonóknál.
Első alkalommal voltunk ezen a pályán, de állíthatom, hogy beleszerettünk!
Nekem kezdőnek szuper kék pályákhoz volt szerencsém, ahol bőven lehetett gyakorolni, mert hosszú is és jó széles is volt a pálya, amit nagyon szerettem benne. Nem kellett mindig azon aggódnom, hogy ki fog elsodorni mert bőven volt hely kikerülni engem.
Aki pedig haladó, annak is ideális a piros és a fekete pálya.
Felvonóknál egy percet sem kellett várakoznunk, a kiszállásnál pedig jól ki van alakítva. A pálya rendesen karban tartva.
Az időjárás kedvezett nekünk, mert hiába -14 fok volt, csodás napsütés volt egész nap.
A kör hüttében pedig eddigi legjobb forrócsokinkat fogyasztottuk el. Hangulatos és családbarát az egész pálya. Elrendezésben és felkészültségben is első osztály. Gyerekeknek és teljesen kezdőknek hatalmas tanuló pálya volt elkerítve.
Ami még elnyerte a tetszésem, hogy a pálya mellett volt egy kisebb kirakodó vásár... ahol kedvünkre válogathattunk, hűtőmágnestől, az alkoholig, gyerek ajándékokig, kiegészítők közül bármit.
Összességében egy szuper napot töltöttünk ott. Biztosan visszatérünk még ide sokszor! :)

Délután a képeinket is feltöltöm egy albumba!
Dátum: 2018.02.11. 16:42
(Üzenetazonosító: 199276)
20 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Üdvözlet mindenkinek!

A három napos Tátra túrát befejeztük. Szombaton ismét Lomnic volt porondon.
Fél tíz körül érkeztünk így az "F" hatos, beülős felvonó alatti parkolóban nagyon jó helyünk volt. A hó minősége kiváló, előző este rendbe tették és prímán kifagyott. Nem maradt sokáig így. Sajnos ismét köd. Egyedül a nyereg volt tiszta. Sokan a fekete pályán, sokan mellette síeltek, mi is váltottuk a kettőt. Fél egy körül kipróbáltuk a piros ötöst a hatos elágazás utáni letöréstől, de annyira jeges volt és annyira rosszul lehetett látni, hogy inkább visszatértünk a nyeregbe. Ismét az történt, hogy a fekete pálya volt könnyebben síelhető, még közepes sítudással is. A harmadik napon nem akartuk erőltetni, ezért délután kettőkor indultunk utoljára a nyeregből.
Úgy látom, hogy beérett a rengeteg fejlesztés a Tátrában és egyre többen veszik igénybe ezeket. Sajnos így zsúfolt pályákon tudunk csak síelni és ezt a tömeget már nem bírja ki a kezelt hó sem. Szombaton főleg a kék zónákon volt tömeg. A fekete elviselhető volt, mert a lift kapacitása korlátozott és a pálya melletti próbálkozás mentesíti a kezelt területet. A piros a köd és a jegesedés miatt értékelhetetlen. Rengeteg honfitársunk is itt síelt, ezért csodálkozom, hogy ezen a fórumon alig van hozzászólás. Lengyel, Cseh és Svéd síelőkkel is találkoztunk.
Péntektől építik a hóembert a Kőpataki-tónál, ez a gyerekek nagy kedvence és nekem azért is kedvencem, mert az erről készült fotóm bekerült a sieles.hu oldal éves naptárába is.

KKy

ui: Ezen a napon megmutattat az igazi arcát a Magas-Tátra, helyiek szerint, csak egyszerűen Tatra. Pillanatok alatt változott a köd, felhő helyzet. Szűrt napsütésben indultunk a nyeregbe, mire felértünk tökéletes fényviszonyok fogadtak és rövid idő múlva a fekete pálya beszűkülő szakaszán alig láttunk a ködtől. Itt az időjárás igazán szeszélyes.
A kutyusok versenye Utast is visznek Itt is lehet aludni A napocska egész nap harcolt Több kevesebb sikerrel Sátortábor Út a csúcsról Felhőjáték a nyereg felett Ködben is épül
Dátum: 2018.02.09. 22:49
(Üzenetazonosító: 199231)
20 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Sziasztok!
Helyzetjelentés Lomnicról. Reggel kilenckor kezdtünk, parkolás könnyű volt, de itt mindig átlagon felül jó. Nagyparkoló felső sor közel a pályához. Az idő felhős volt, plusz ködös. Startig elég gyenge látótávolság, felfelé pedig romlott. A Kőpataki-tónál kitisztult, de felettünk felhő, továbbra is szűrt fénnyel. A legjobb körülmény a nyeregben volt, ezt sokan észrevették. A láthatóság tökéletes volt, így a síelők érzékelték egymást az átlagosnál nagyobb népsűrűségben is. A felhős idő miatt kialakult szűrt fényben viszont a buckákat, a pálya domborulatait nem lehetett látni. A pálya alacsonyabb részein ennél sokkal rosszabb volt a helyzet. Délutánra a piros pályák szokás szerint jegeset koptatva, de síelhető állapotban maradtak. Start alatt a kék buckásra összetúrva. A fekete viszonylag jól bírta az átlagon felüli terhelést, mi 3:45után is csúsztunk egy lendületeset, egyébként vagy 7 kört sikerült összehozni, köszönhetően a ködnek.
Holnap reggel ismét megpróbáljuk.
KKy
Dátum: 2018.02.07. 22:24
(Üzenetazonosító: 199129)
20 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Köszi szépen, most már biztos, hogy holnap reggel indulás, szállás foglalva 2 napra, lécek a síléctartón, bepakolás folyamatban, csütörtök egy laza bemelegítés Csorba-tónál, péntek-szombat Lomnic.

KKy
Feladó:  Terbe DezsőFérfiKezdő síelőProfi snowboardos
Dátum: 2018.02.07. 19:41
(Üzenetazonosító: 199122)
Terbe Dezső Hozzászólások: 5
Regisztrált: 2018.01.07.
18 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Sajnos én még egyedül megyek boardozni, de már nem sokáig, mert a fiam /5 éves/ már jól halad a tanulásban , 7-szer voltunk ebben a szezonban és már egyedül fordul át sarokélről lábujjra. Sok sok évvel ezelőtt a haverokkal bejártuk Európa legjobb síterepeit, mindig úton voltunk. Most már csak néha megyek egyedül, a haverok szétszéledtek, a fiammal szeretnék pár év múlva eljutni a top helyekre , ha még bírom fizikailag.
Holnap nekünk Kékestető oktatás, aztán talán nég Chopok dél, ha lesz elég hó és hideg.. Nektek jó csúszást a csodálatos Lomnicon!!!
Előzmény: (KKy 199067)
Dátum: 2018.02.06. 20:31
(Üzenetazonosító: 199067)
20 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Szerencsére sikerült megoldanod :) ! Mi január 13-án jártunk így, de azért imádjuk. Ha minden igaz csütörtök-péntek-szombat ismét megpróbáljuk.

üdv: KKy
Feladó:  Terbe DezsőFérfiKezdő síelőProfi snowboardos
Dátum: 2018.02.06. 16:12
(Üzenetazonosító: 199061)
Terbe Dezső Hozzászólások: 5
Regisztrált: 2018.01.07.
18 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Február 5.-én hatalmas köd lepte be a Lomnici nyerget. Csak ritkán és rövid időre mutatta meg magát a Hegy , így aztán az a pár csúszás még értékesebb volt a friss porhóban. A pályát jelző karókat elhagyva és a gyors siklást élvezve nem árt az óvatosság. A látótávolság szinte másodpercek alatt csökkent le annyira, hogy már nem tudtam merre lehetek, mindent belepett a sűrű köd. Fogalmam sem volt ,merre induljak. Levettem a sisakomat , hogy jobban halljam a hangokat. Mivel nagyon kevesen jöttek fel a kétüléses felvonóval, sokat kellett fülelnem , mire a pálya felől meghallottam a síelők "karcolását". Szerencsére alattam, voltak , így gyorsan haladtam a hangok felé, majd a jelzőkarókat is megláttam. A következő körökben csak rövid pályaelhagyásokat engedélyeztem magamnak...
Dátum: 2018.02.04. 23:10
(Üzenetazonosító: 198989)
20 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

A múltheti Chopok-i kitérő után a mai napon ismét Lomnic volt a célpont. Az időjárás előrejelzést figyelembe véve, úgy döntöttünk, hogy nem a jól bevált Bánréve-Dobsina-Poprád útvonalon megyünk, hanem Tornyosnémeti-Kassa-Poprád felé autópályán. Azért választottuk ezt, mert nem akartunk friss hóesés után és közben átmenni a Dobsinától Poprádig tartó hegyi szakaszon és azt gondoltuk, hogy kihasználva az autópálya által nyújtott előnyöket egy kicsit kényelmesebben tudunk haladni. Ez be is jött, de Magyarországon a 3-as főút országhatár közeli szakasza siralmas, és megkockáztatom, hogy balesetveszélyes is. Hóesésben, kamionok között kerülgetni a kátyúkat nem kis feladat, visszafelé sötétedés után pedig egyenesen életveszélyes. Értem én az új 1km autópályát, de hogy lehet addig eljutni? Ez nem egy mellékút, ez a 3-as számú főút, amely Magyarországot köti össze Szlovákia 2. legnagyobb városával, ja és Lengyelországot is erre lehet megközelíteni. Elnézést, nem akarom off-olni a topicot, de ezt el szerettem volna mondani, mert sajnos nekünk autózni kell, ha síelni szeretnénk és senkinek sem mindegy, hogy biztonságosan vagy balesetveszélyes körülmények között tudja megközelíteni a sípályákat.
Tátralomnic napsütéssel és enyhe havazással fogadott minket. Parkolni a Humno Tatry étterem melletti területen sikerült az első nagy parkolóval szemben így nem kellett sokat gyalogolni a liftig. Az autók számát figyelve sejtettük, hogy ma sem leszünk kevesen a pályán. A napsütés a Start állomásig tartott, attól kezdve bekerültünk a felhőbe és a nap végéig benne is maradtunk. Ezért cserébe gyönyörű szép hóesést kaptunk. A nyeregben a nap folyamán 20-25 cm friss hó hullott. A köd nem volt túl sűrű, de a buckákat néha nem lehetett rendesen látni a kontraszt nélküli "fehérségben". Nagyon érdekes volt, hogy a síelők nagy többsége nem a fekete pályát használta, hanem a pálya melletti területeket. Néha a kezelt sáv teljesen kiürült, habár a "kezelt" jelző most nem volt igaz. A friss hó hatására igazi freeride paradicsommá vált a "Legenda". A Kőpataki-tó - Start szakasz a nap végére inkább rendhagyó korcsolyapályára emlékeztetett minket, ahol a hóbuckákat glatt jeges szakaszok tarkították. Szerencsére délutánra kiürült a pálya piros szakasza, így tömeg nélkül biztonságosnak éreztük. A utolsó csúszásunk alkalmával a 6-os pályán ketten síeltünk, sem előttünk, sem mögöttünk nem volt senki. A számunkra rendkívül nehéznek tűnő körülmények és a délutánra kialakult fáradtság miatt az utolsó kört fél óra alatt tudtuk teljesíteni a Nyereg tetejétől a pálya aljáig, habár én a lavinafogóktól is elköszöntem átcsúszva közöttük. Háromnegyed négyre fejeztük be a napot rendkívül jó élményekkel és fáradt izmokkal.
Végre megérkezett a havazás a Tátrába is, és már nem nézzük irigykedve a sógorok időjárás jelentéseit.
Feladó:  JTLFérfiHaladó síelő
Dátum: 2018.02.03. 20:31
(Üzenetazonosító: 198952)
JTL Hozzászólások: 65
Regisztrált: 2015.10.28.
16 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Infó Gopass kártyával rendelkezőknek. Minden kassza mellett vannak új Gopass automaták. Így már nem fontos neten előre feltölteni a kártyát,semmi sor és ugyan annyi az ára.
IMG-20180203-100826.jpg
Feladó:  JTLFérfiHaladó síelő
Dátum: 2018.02.03. 20:24
(Üzenetazonosító: 198951)
JTL Hozzászólások: 65
Regisztrált: 2015.10.28.
16 síterepet értékelt
BEMUTATKOZÁS

Pontosan köd, tömeg, nehéz friss hó.L
Előzmény: (KKy 198948)

következőutolsó laponként: összesen 329, rendezés:
h i r d e t é s
IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!
Szeretném megkapni a síelők.hu friss híreit és síelőknek szóló aktuális ajánlatait.
Elfogadom az adatvédelmi elveket.
Hírlevél archívum »
UTASBIZTOSÍTÁS -10%
A SIELOK.HU SZÁMOKBAN
A portált jelenleg 4 vendég és 0 regisztrált felhasználó látogatja.
Asztali nézet
A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk. Elfogadom. Több infó...