Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

miniboszi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
miniboszi
7 élménybeszámolót írt
7
13 éve tag
2011.03.01. 11:06
Köszi, nagyjából pont erre voltam kíváncsi, hogy óránként vált, vagy forgalomfüggő...mert szinte kizárt, hogy délután 4-ig odaérjünk. :)



mb
miniboszi
7 élménybeszámolót írt
7
13 éve tag
2011.02.28. 12:59
Sziasztok!

Egy gyors kérdés: Ha nem érünk oda szombati napon a Munt la Schera Livigno felé menő egyirányú átengedő forgalmi időpontjában, csak később, amikor már váltakozik a forgalmi rend, akkor mennyit kell várni nagyjából?
miniboszi
7 élménybeszámolót írt
7
13 éve tag
2011.02.28. 11:58
Sziasztok!

Egy gyors kérdés: Ha nem érünk oda szombati napon a Munt la Schera Livigno felé menő egyirányú átengedő forgalmi időpontjában, csak később, amikor már váltakozik a forgalmi rend, akkor mennyit kell várni nagyjából?
miniboszi
7 élménybeszámolót írt
7
13 éve tag
2011.01.07. 15:42
Nagyon köszi a tippeket, meglátjuk...
miniboszi
7 élménybeszámolót írt
7
13 éve tag
2011.01.07. 14:08
Sziasztok!

Tudna vki abban segíteni, hogy teljesen kezdő kedvesemet, hol lenne érdemes első ízben lécre állítani? Nemsokára egy hosszabb síútra megyünk, szeretném ha előtte már ismerkedne a síeléssel és erre tökéletesen alkalmas a közeli Semmering. Elijeszteni nagyon nem szeretném, ezért egy barátságos lejtésű tanulópályát keresek. (sajnos tapasztalatból tudom kezdőnek egy sima kék pálya is borzalmas tud lenni :) )
Eddig mindig 1 napokra mentem Sthuleckre, így nem nagyon néztem körbe, fel a nagypályákra aztán zúzás estig. Most viszont jó lenne tudni, hol a leglakalmasabb tanítgatni.

Az egyértelműség kedvéért az lenne a legjobb ha mondanátok egy pályaszámot az alábbi térképről...

https://sielok.hu/images/siterkepek/stuhleck.jpg
miniboszi
7 élménybeszámolót írt
7
13 éve tag
2011.01.07. 11:44
Sziasztok!


Köszi a válaszokat! Már alig várom, hogy induljunk, pedig még 2 hónap...:)Addig egy-két Stuhlecki nap még remélem összejön.
Mindenkinek jó síelést kívánok!

mb
miniboszi
7 élménybeszámolót írt
7
13 éve tag
2010.12.30. 11:09
Sziasztok!


A barátaim aggódnak, hogy március elején már nem biztos, hogy hóbiztos Livigno. Mivel én eddig még csak a téli hónapokban voltam Olaszországban síelni, nem tudtam erre jó választ adni. Nekem meg sem fordult a fejemben, hogy előfordulhat, hogy március első 2 hetében nincs hó, de állítólag van rossz tapasztalat. Ha van aki sokat jár és ismeri a tavasz első heteit, az kérem írjon.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.