Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

wilbur walsh által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
wilbur walsh
1 élménybeszámolót írt
1
8 éve tag
Topik: Skalka
2016.01.30. 12:13
Tegnap voltam itt, Skalkán. Döntésem, azért esett rá, mert a síterep szlovák nyelvű honlapján 50 centiméter hóról írnak, illetve a közelben lévő pályák közül ez van a legmagasabban a tengerszinttől számítva.

Az első negatívummal mindjárt az első 10 percben szembesültem, ugyanis nincs egy térkép, egy tábla arról, hogy merre van a pálya. (Jó na, volt tábla, de szlovákul valami szöveg semmi piktogramm...)
Nagy nehezen végre megtaláltuk a pályát, de persze az odavezető út az még véletlenül se lejt, sőt 1x le is kellett csatolnom, hogy tovább tudjak menni.

Végre odaértem a pályára, ahol szembesültem azzal, hogy a sztereotípiák sajnos nem alaptalanok...
A pályán természetesen sehol nem volt 50 centiméter hó!!
De viszont volt JÉG, de az az egész pálya hosszában.

A kicsit meredekebb, jobban használt részeken a jég alatt sziklák teteje "lóg". Ha próbálsz a pálya szélén menni, akkor meg a buckákba összehordott műhóba találkozol a kis kavicsokkal...

Egy szó mint száz, a pálya pocsék, látszik, hogy nem tartják megfelelően karban. Mintha nem lenne gazdája, olyan állapotok vannak, mintha soha nem dolgoztak volna rajta.

Én senkinek nem ajánlom ezt a pályát, menjetek inkább Mátraszentistván-ra vagy Eplénybe.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.