Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

populus által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
populus
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
2019.02.17. 22:42
Sziasztok!

Szervez-e valaki, vagy tud-e arról, hogy valaki szervez Lengyelországba buszos síutat?

Három főnek keresek helyet, de nem szeretnék sokszáz kilométert vezetni.

Köszönöm előre is a válaszokat.

Kónya József
populus
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
Topik: Dobogókő
2007.11.15. 18:35
Szervusztok!

Jól olvasom, hogy délután négykor várjátok az érdeklődőket? Mi lesz a program, mert akkor már javában sötétedik.
Üdv: Kónya József
populus
3 élménybeszámolót írt
3
18 éve tag
2006.03.30. 23:00
Sziasztok! Had osszam meg veletek a tapasztalatomat e-bay ügyben. Valamikor én indítottam el ezt a topikot, akkor még fraksinus néven de elfelejtettem a jelszót és így átalakultam populussá. A célom az volt, hogy megtudjam milyen lehetőségeim vannak az elektronikus vásárlásnál. Örömmel moondhatom ma megkaptam a lécemet. Amint azt korábban valaki mondta az amerikai e-bay olcsóbb, de a postaköltség miatt nem biztos, hogy megéri. Így maradt a német "íbéj". Mivel németül nemtudok egy kint élő regisztrált "íbéjes" hazánkfia segített ebben (ezúton is köszi Neki), és még az ő közreműködési díját is felszámolva kevesebb mint féláron sikerült megvennem a lécet. Ez a fórum ha másért nem is ezért mindenképpen megérte. Üdv mindenkinek.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.