Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

szantoattila által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
szantoattila
4 élménybeszámolót írt
4
15 éve tag
2009.11.04. 18:17
ezt a választ kaptam!
Igen, vadi ujan vettem, akkor 100 korul volt ez a lec. Altalaban egy hosszabb sieles utan eleztettem, de volt, hogy jeges palya miatt het kozepen is nyomattam.
szantoattila
4 élménybeszámolót írt
4
15 éve tag
2009.11.04. 16:34
én is azon gondolkodtam, hogy egy 25 napot síelt lécet miért kell 6* élezni! szóval akkor jobban járok, ha én is megveszem a kölcsönzőben "ledobott" idei évi lécet ...
szantoattila
4 élménybeszámolót írt
4
15 éve tag
2009.11.04. 15:51
Tisztelt Fórumozók!

Segítségüket kérném abban, hogy melyik sílécet válasszam illetve egyáltalán válasszam e valamelyiket.
Mindkét léc egy aukciós oldalon található meg, tehát használt.
Az első léc egy Atomic Race SL 12, jelenlegi tulaja is már használtan vette, ő kb. 35 napot síelt vele.
http://www.vatera.hu/atomic_sl_12_race_silec_si_verseny_silec_155644555.html

A második léc egy Elan Race SL, 4 éves léc, tulajdonos állítása szerint max. 25 napot síelt és 6X volt élezve.
http://www.vatera.hu/elan_race_sl_silec_156122888.html

Kérdésem az lenne, hogy érdemes e valamelyiket megvásárolni, mivel a bolti ár töredékéért juthatnék hozzá, viszont nem akarok egy profi, de leharcolt lécet vásárolni, amit jövőre "kidobhatok" az ablakon.
szantoattila
4 élménybeszámolót írt
4
15 éve tag
2009.01.29. 22:05
Kedves Fórumozók!

185 cm magas, 85 kg vagyok és haladó sítudással rendelkezem. Sílécet szeretnék vásárolni nem újat, valami használtban gondolkodok maximum 2 éves lécet. Szeretek néha döngetni a pályákon, szeretem a buckás részeket, ahol el lehet emelkedni egy kicsit a talajtól, viszont néha szeretek közepes illetve kisebb íveken "normális" tempóban síelni. Kérdésem az lenne milyen lécet ajánlanátok nekem, melyik lenne számomra a legmegfelelőbb? a márka az mindegy, bár eddig atomic párti voltam.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.