Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

GRÓFÁKI által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (10)Időben csökkenő Időben csökkenő
GRÓFÁKI
10 élménybeszámolót írt
10
18 éve tag
Topik: Hebalm
2006.02.20. 11:22
Sziasztok!

Vasárnap 13.30-20.30-ig voltunk Hebalmon,ahol nagyon szeretnek minket,mert minden ki van írva magyarul.Tavaly voltam először itt és ismét nem csalódtam a helyben.Hó és síelő volt rengeteg.Probléma egy szál se,mert egy 4 üléses és 6 csákányos viszi az emberkéket.Azért is szeretem ezt a helyet,mert 16 órakor nem kell hazamenni,ugyanis 9-21 óráig nyitva van a pálya.Órás bérlet van.Mi 7 órára fizettünk 25eurot.Ami miatt szeretjük ezt a pályát az az,hogy közel van/Graztól 60km/és hosszú,széles pályák vannak.Igazi száguldozós terep.Található ezen kívül egy hatalmas gyereparadicsom is 2 korongos,1 szőnyeg és 1 köteles felvonóval.Itt 0,7euro egy menet.1370m a legmagasabb pontja,autóval könnyedén megközelíthető.Este minden pálya kivilágított.Ki kell próbálni.

Ákos
Kep-002.jpg
Kep-010.jpg
Kep-022.jpg
Kep-031.jpg
Kep-033.jpg
GRÓFÁKI
10 élménybeszámolót írt
10
18 éve tag
2006.01.17. 13:55
Sziasztok!
Nem vagyok egy Bill Gates,azért a képeket átküldöm magamnak emailben és a mellékletet az asztalra elmentve egyszerűen bszúrom az üzenetben.
A vasárnapi ebédnél a következőket mondta a lányom:"Apa,már csak 3-at alszunk és megyünk síelni,ugye?"


Ákos
GRÓFÁKI
10 élménybeszámolót írt
10
18 éve tag
2006.01.15. 10:01
Sziasztok!

Túléltük az első találkozást a hóval síléceken.Wenigzellben voltunk.Rengeteg gyerekkel és tanulóval találkoztunk.Nagyon jó idő volt.
Az első néhány méter húzás vonás után úgy döntöttem,hogy felmegyünk a gyerekpálya tetejére a babylifttel.Maradjunk annyiban,hogy felértünk.Írány a lejtő.De,hogy fogjam a gyereket?Volt egy két verzió.Hónalj,kézfejek,derék.Valahogy mindig hátradölt.Egy óra szencsétlenkedés után a pálya alján segítette egy magyar lány(talán oktató),hogy ha jövünk le,akkor fogja meg a térdét a lányom.Csodák csodájára ezzel a módszerrel sokkal jobban,ment az egész.Már csak néha kellet hozzáérnem,ment magától,mint egy kisangyal.Persze felfeké még segíttte,de már csak a térdemme,hogy ne csússzon vissza.Hogy élvezte-e?
Szerintem nagyon,mert ahogy leértünk,már mondta is:"Apa mégegyszer,jó?"
Mindent összevetve nagyon jól éreztük magunkat.Ennyi magyarral még egy pályán se találkoztam.Ahogy elindultunk haza,már aludt is,mint a bunda.Autóztunk 580 km-t,jegyet nem kellett venni,ettünk-ittunk,kint voltunk a jólevegőn.Egyszóval szuper volt.
Köszönet mindenkinek,aki segített.

Ákos
Kep-1374.jpg
Kep-1362.jpg
Kep-1355.jpg
GRÓFÁKI
10 élménybeszámolót írt
10
18 éve tag
2006.01.13. 18:44
Szia Edit!
Szia Kedves Mindenki aki írt.
Holnap Ausztriába megyünk Wenigzellbe,ahol teljesen ingyen van a gyerekpálya és a babylift(még nekem is)és a parkoló ott van a pályától 15 m-re.Első alkalommal ez is megteszi.
Ha tetszik neki,akkor a következő állomás Maribor lesz,mert erről a zöld pályárol még nem hallottam és azt is ki szeretném próbálni.Vasárnap csatolom a képeket és beszámolok,hogy mit szólt hozzá Imola.Így hívják a lányom.Izgulok nagyon.Szorítsatok,hogy megkedvelje ő is a síelést.Már nagyon várja.

Sziasztok.

Ákos
GRÓFÁKI
10 élménybeszámolót írt
10
18 éve tag
2006.01.12. 18:48
Szia TZoli!

Nagyon rendes vagy!

A Webkamerán én is úgy láttam,hogy Maribor Pohorje jó lesz,ráadásul már voltam ott és fent a Bolfeniknél még csúzda is van,ha esetleg nem jön be neki a síelés.

Köszi a bátorítást.

Ákos
GRÓFÁKI
10 élménybeszámolót írt
10
18 éve tag
2006.01.12. 11:29
Kedves farkas!

Köszönöm a tipped.Annyit még elárulok,hogy szombaton mennék egy napra.Mondjuk 11-16 óráig.Kaposvárról 400 km Murau.Ezt inkább több naposra hagynám.De azért tényleg köszönöm.

Ákos
GRÓFÁKI
10 élménybeszámolót írt
10
18 éve tag
2006.01.12. 09:24
Sziasztok szülők!

A 3,5 éves lányomat szeretném elvinni a hétvégén ismerkedni a hóval síléccel a lábán.Tudtok-e olyan pályáról Ausztriában vagy Szlovéniában,ahol a legjobbak ehhez a feltételek.
pl:
-kedvező jegyár(gyereknek ingyen)
-könnyű felvonózás
-közeli parkoló
Aztán milyen felszerelést kölcsönözzek neki?
-bot
-szemüveg
-sisak
Kellenek ezek is?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Apuka
Kep-021.jpg
Kep-032.jpg
GRÓFÁKI
10 élménybeszámolót írt
10
18 éve tag
2005.11.21. 18:50
Sziasztok!
Tavaly voltam először síelni és mint kezdő az a véleményem,hogy 1.HEBALM nagyszerű pálya.Van egy szuper óvoda a gyerekeknek is.Annyit fizetsz,amennyit síelsz.(órabérletes)A pályák nagyon szélesek és simák,illetve van rajta egy nagy ugrató is.Parkolni tudsz a pálya tetején és már csúszhatsz is.21 óráig van nyitva.
Ja,és közel van a határhoz.

Ákos
GRÓFÁKI
10 élménybeszámolót írt
10
18 éve tag
2005.10.24. 16:58
jelenleg az étteremhez érkező 2 személyes van nyitva,ami a hátsó kék pálya aljáról hozz vissza.Ezenkívül a gleccser tetejére visz a 2 ill.6 személyes felvonó.ide 3-4 irányból tudsz visszasíelni.Ezek rendkívül széles és jó állapotú pályák.
bejarat.JPG
2005.07.-024.jpg
2005.07.-001.jpg
2005.07.-030.jpg
2005.07.-014.jpg
GRÓFÁKI
10 élménybeszámolót írt
10
18 éve tag
2005.10.24. 14:52
Szia Mindenkinek!
10.23-án volt szerencsém eljutni e csodálatos helyre.Voltatok már itt? Tapasztalat? Csináltam sok szép képet is!
A gleccservasút úgy megy fölfele,mint a 2-es metro,csak ez nem rázkódik.177 személyes ez a szerelvény és 15 percenként közlekedik.A középállomáson jelenleg még nincsen hó,ezért tovább kell menni kabinossal az étteremig.Szinte függőlegesen megy fölfelé a kötélpályán.Ha ezen is túl vagy,akkor már csatolhatsz is,mert innen lehet egy piros pályán lejutni a következő,egyben utolsó 2 vagy 6 személyes ülőfelvonóhoz.Ez visz fel a gleccser tetejére 3150 méterre.Innen 3-4 pálya megy vissza a felvonóhoz.Teljesen hóval borított ez a rész.Természetesen az első lesiklásnál megvolt az esés,de aztán ment minden simán.A napszemüveg feltétlenül ajánlott,enélkül nem lehet a Nap irányába nézni.Az idő nagyon jó volt.Ha esetleg túlöltözik az ember,akkor az étteremnél van csomagmegörző 1 Euroért.
2005.07.-003.jpg
2005.07.-013.jpg
palyaterkep.JPG
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.