Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

BananaJoe által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (11)Időben csökkenő Időben csökkenő
BananaJoe
11 élménybeszámolót írt
11
13 éve tag
2011.01.30. 16:32
Üdv mindenkinek.

Van egy Atomic SX GT típusú 170 centis SMU lécem. 186 centi és 80kg vagyok (menetkész állapotban).

Sok rosszat hallottam az SMU lécekről, tartottam is tőle. Ehhez képest kellemeset csalódtam benne. Carving közben nagyon szépen tartja a kiszemelt ívet, nagy sebességnél, ledöntött állapotban is, az pedig hogy külön állítható az első-hátsó kötés külön öröm és boldogság.
Röviden és tömören, tökéletesen elégedett vagyok, 25000-ért vettem használtan, ha 2 szezon után darabokra hullik (amiben erősen kételkedem) akkor is megérte ennyi pénzért, mert nagyon jót mentem vele.

Üdv. Dzsó
BananaJoe
11 élménybeszámolót írt
11
13 éve tag
Topik: Isola 2000
2011.01.30. 16:24
Szia Bélapó!

Most nézem hogy a héten 1 emeleten laktunk veletek, mi laktunk a 620-ban a lifttel szemben.
Ha esténként hangosak voltunk, akkor elnézést kérek ,,a kaposváriak" nevében.

Pár szóban Isoláról: Busszal 18 óra volt Kaposvárról, hazafelé Monte Carloban 1,5 óra pihenővel, szűk 20 óra.

Pályáról pár szó: kezdőknek tökéletes. Nagyon kellemes pályák vannak, de haladóknak unalmassá válhat pár nap után, főleg ha 6 napra mész. Túl sok a kék, és kevés a rendes piros pálya.
A pályák amiket legtöbbet használtunk:
-Vallon,
-Super vallon (ez jeges, szűk és meredek, friss hóval tökéletes),
-Merlier bis (ez mellett freerideoltunk is,
-chevrette ( fájdalmasan lassú a felvonó ide),
- combe és sierra, (4 után levezetésnek tökéletes)

Az idő szép volt, utolsó nap (jan.28) esett a hó, nem volt különösebben zavaró, (ha van maszkod).

Így hirtelen ennyi.
Üdv.
Előzmény: (Bélapó 106726)
Isola-2000-083.jpg
BananaJoe
11 élménybeszámolót írt
11
13 éve tag
2010.12.05. 11:35
Ezt is egy olyan síkereskedésben vettem ami itt is fennt van. Bementem, elmondtam mire van szükségem, hogy síelek, mióta, és azonnal ezt ajánlották.
Előzmény: (huligan 96277)
BananaJoe
11 élménybeszámolót írt
11
13 éve tag
2010.12.05. 11:34
Ahol eddig kölcsönöztem ott mind SMU volt majdnem (szerintem). Jónéhányra rákerestem a neten (gugli a barátom) de nem találtam. Gondolom akkor SMU volt.
Előzmény: (huligan 96276)
BananaJoe
11 élménybeszámolót írt
11
13 éve tag
2010.12.05. 11:01
Hello Péter!

Bár csak most olvastam, de köszönöm a választ. Kicsit belegondolva ezek szerint én még csak SMU léccel síeltem. Viszont bízom benne, hogy egy drágább gagyi léc azért jobb mint egy olcsóbb gagyi.

Ha már megvettem kipróbálom egy 6 napos csapatásnál Francia honban. Még kíváncsibban várom az eredményt most hogy ezt tudom, de azért ha beválik nem dobom ki. Január végén majd elmondom milyen volt.

Viszont felmerül bennem a kérdés hogy ha rengetegen bérelnek SMU lécet hogy lehetnek még mindig életben? Na jó ez költői kérdés volt :)

Egyébként ha a kölcsönzőknél és a nagyobb sportáruházaknál ilyenek vannak, akkor hol lehet ,,igazi" sílécet kapni?

Üdv. Joe
BananaJoe
11 élménybeszámolót írt
11
13 éve tag
2010.10.20. 12:37
Szia, köszi a választ.

Igazából eddig jól kanyarodó 160-as fischerekkel (kölcsönzős) próbálkoztam száguldozni, de azok bizonytalankodtak, tavaly használtam 1 kölcsön scott lécet 170centis, 16 körüli rádiusszal, azt nagyon kellemesnek találtam így úgy döntöttem kell 1 saját rendes léc.

A kötés az a gyári Atomic. Előre hátra állítható külön-külön az első és hátsó része.

Az általad elmondottak alapján jó vételnek bizonyult, aztán ha kipróbáltam, elmondom milyen volt :)
Előzmény: (huligan 90975)
Kep0336.jpg
BananaJoe
11 élménybeszámolót írt
11
13 éve tag
2010.10.17. 20:39
Atomic SX GT 170cm-es, 16-os rádiuszú lécről lennék kíváncsi a véleményekre.

Nagy sebességű gyors kanyarokhoz vásároltam (használtan).
BananaJoe
11 élménybeszámolót írt
11
13 éve tag
2010.10.17. 20:23
Voltam baján körülnézni, és miután elmondtam hogy mire kell, az ATOMIC SX GT 170-CM-t ajánlották.

Ezt: https://sielok.hu/apro/hirdetes/6539/)

Szép állapotban van és jó áron sikerült hozzá jutni.
Előzmény: (Bukfenc 90893)
BananaJoe
11 élménybeszámolót írt
11
13 éve tag
2010.10.02. 12:39
Rendben, köszi a segítséget.
Előzmény: (Agent 90194)
BananaJoe
11 élménybeszámolót írt
11
13 éve tag
2010.09.30. 21:08
Üdv Mindenkinek.

Úgy döntötten saját lécet szeretnék vásárolni. A legmegfelelőbbnek a Sári sportbolt kínálatát találtam, csak nem tudom melyik legyen, ebben kellene egy kis segítség. A kínálatuk árban is megfelelne.
Link: https://sielok.hu/apro/lista/user/816775246/

5-6 éve síelek, eddig bérelt léccel síeltem. Általában kezdőknek való, 160 centi körül fischer carving lécekkel.

Általában szeretek gyorsan menni, és általában hosszan, nyújtottan kanyarodok. Vagyis kanyarodnék ha a sebességtől és a nyújtott kanyaroktól nem bizonytalankodna a léc és nem kellene állandóan arra figyelni, hogy a léc ki ne essen alólam és nem kellene állandóan korrigálni hogy a kiszemelt íven maradjon.

Egyébként 187cm magas és 75kg vagyok.
Síelés mellett biciklizek, judoztam, síelés előtt hónapokkal (általában szeptembertől) edzek és nyújtok hogy ne legyen gond síelés közben.

Üdv.: Dzsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.