Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Valloire - Valmeinier topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
turbogabor
68 élménybeszámolót írt
68
16 éve tag
2012.01.03. 13:54
De jó neked már csak holnap melózol? :)
Én még pénteken is!
A léceket most viszem kettő után éleztetni meg vaxolni. 31-én lefőztem a pörit, az fagyás alatt van, oldalas sütés alatt van (azt a menyasszonyom mamája csinálja, ő azt jobban érti:), biztosítás megkötve, még euro kell egy kicsi. Előbb egy ügyfelem áttetette a találkozót csütörtök délután négyre, hát örültem neki nagyon...mondom mikor fogok bepakolni. Na sebaj. Csak már a buszon ülnék, ott már semmi bajom se lesz. Elképesztő jól néznek ki a pályák.
Előzmény: (coolman 129182)
coolman
971 élménybeszámolót írt
971
18 éve tag
2012.01.03. 12:17
Én már tűkön ülök :))))

Nekem már csak egyet kell aludni, mert utána már nem alszok :DDDDDDDD Na jó csak vicc.

Természetesen végig napos időnk lesz egy nap lesz amikor egy kicsit ködösebb zordabb idő lesz. A vádlim és a keresztcsontom szerint 2-3 nap hószállingózás várható.

Töltött paprika készül, Csabai csípős kolbász,hurka, cigányka elkészítve, Füstölt főtt csülök szintén bekészítve, metaxa, sör dettó. Board waxolás alatt. Részvételi jegy is megjött. Sajnos a 250 méterre lévő medencét nem használhatjuk, de majd keresünk egy nyitottat és oda ugrunk fejest. Addig marad a Jacuzzi és Szauna.

Holnap még meló utána freedom.

cool
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.