Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Explosiv - a magyar sílécmárka topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
raszi
8 élménybeszámolót írt
8
14 éve tag
2012.02.01. 22:28
Nem tudom, hogy olvassa-e még valaki e beírást. Azt se tudom lehet-e még kapni a lécet. Utolsó hozzászólásom. Három éve gyűröm a lécet. Híd ide vagy oda, a 6,4-es szűkületének köszönhetően elképesztően fordulékony. Aki az extrém slalom híve, annak csak ajánlani tudom.Közép mély hóban is jól működik (30 cm).
Mindenkinek jó csúszkálást!
Előzmény: (raszi 110650)
raszi
8 élménybeszámolót írt
8
14 éve tag
2011.02.17. 10:52
A problémám az volt, hogy már az új bolti példánynál sem volt híd. Rá is mutattam a boltban, összehasonlítva találomra egy másik síléccel. A válasz az volt "Ja, az egy versenyléc". Ez nyilvánvaló baromság. Meg aztán eszembe ötlött az Explosiv bemutató reklámszövege, "versenyparipa". Ettől függetlenül én élvezem a léccel síelést.
Előzmény: (Joci 109326)
Joci
461 élménybeszámolót írt
461
17 éve tag
2011.02.10. 21:29
Az Explosívok közül a GS lécet valamint a Space carbon SL lécet is használtam. Tapasztalatom szerint a GS léc erősebb tartósabb. Az SL nagyon hamar elvesztette a rugalmasságát (hídját). Kezdőként jó kis léceknek tartottam. Mára a kb. 30 nap amit az SL léc 3 év alatt használatban volt le is amortizálódott. Így nézve az ára már nem annyira tűnik olcsónak. A GS lécük kicsit többet bír, de már annak is alig van hídja. Pedig masszív famagos lécnek tünt.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.