Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Szerbia: Kopaonik, Brezovica topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
garamvolgyi
1 élménybeszámolót írt
1
10 éve tag
2014.01.23. 12:10
Még nem voltunk Szerbiában síelni. Ha megy a felvonó Brzece faluból, pontosan hova csatlakozik? a sífutópályához? a térkép nem egyértelmű.
Lesz kezdő síelőnk,a fekete pálya mennyire fekete visszafelé Brzecere?
Ha nem megy a felvonó a faluból, milyen messze van kb. a következő felvonó?
Köszönöm előre is a választ.
andris824
8 élménybeszámolót írt
8
12 éve tag
2013.01.07. 22:03
Szia,

Szivesen veszek arakat enis. Ha jol tudom, kocsival fel lehet menni a hegyre, nem kell liftezni, csak valamennyi szerpentin van, holanc meg mindnekinel akad :)

Nem akarok uzletet rontani, de az adriatours weblapjan nezegettem pl a Juniort, ott 76e Ft(263 EUR) egy het (gondolom 6 ejszaka), mig siman a szerb weblapon 168-ert megkapom a 6 ejszakat. Azert 100 EUR-bol pont kijon az egy hetes siberlet :)

koszi!
coolman
971 élménybeszámolót írt
971
18 éve tag
2013.01.07. 20:29
szia!

Konkrét árakat is tudnál írni esetleg ? Nagyon köszönöm. Az olcsóbb megoldás érdekelne.

üdv: cool
adriatours
1 élménybeszámolót írt
1
11 éve tag
2013.01.07. 20:14
Sziasztok sokszor jártam már Kopaonikon és több szállás helyen is , ha tudtok sielni, és nem gond a napi fél órás felvonózás akkor Brzece falu jó, jó árban levő panziók apartmanok és hotelek vannak. Amennyiben valamivel többet is rá tudtok szánni akkor a fenti siközpontot javaslom, itt vannak szerényebb de nagyon jó minőségű 4* os szállodák is.
Pillanatnyilag 65 cm hó van és a pályák nagy része müködik .
Bérlet árak is jók :) Gyönyörű ez a hegy sok a , fenyőerdő és sok hangulatos melegedő-kis kocsma van.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
Havazás Előrejelzés
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.