Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Visegrád topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
b735
16 élménybeszámolót írt
16
13 éve tag
2015.02.18. 19:22
Mi a következő látogatásunkat nem bíztuk a véletlenre, már hétfőn jártunk Visegrádon. Ekkor Gyuri bácsi foglalkozott végtelen türelemmel a csajokkal, amiért külön köszönet illeti őt! S csak ismételni tudom magam: Dicséret illeti a pályát, a síkölcsönző és a pálya személyzetét. Csak ajánlani tudom továbbra is! Farkasordító hideget az éjszakákra, selymesen simogató nappalokat a hosszabb szezonért!
Előzmény: (TZoli 180755)
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2015.02.18. 17:11
Pontosan, ahogy írod.
Előzmény: (TZoli 180755)
TZoli
1159 élménybeszámolót írt
1159
20 éve tag
2015.02.18. 10:27
Aki telhetetlen, az soha nem fog jóllakni. Ezt egy gyerekeknek szóló mesében hallottam és ez jutott eszembe, mikor olvastam a hozzászólásod. Tömeg, felső rész lezárva, haladóknak nem túl nagy élvezet mind olyan megállapítás, amiket eddig is tudtunk, mink is megtapasztaltunk. Az összes eddigi beszámoló mégis pozitiv hangulatot adott vissza. Nagyon jól éreztük magunkat, mert tudtuk hová megyünk, mit várhatunk és ehhez tökéletes kiszolgálás mellett megkaptuk a maximumot. Találkoztak a lehetőségek az igényekkel és lett egy csomó elégedett ember mind a vendég, mind a vendéglátó oldalon. Függetlenül tömegtől, lezárástól, sítudástól.
Előzmény: (Moncsi_1 180742)
Moncsi_1
4 élménybeszámolót írt
4
9 éve tag
2015.02.18. 08:16
Egy vasárnap voltunk ott, gondolom, azért volt akkora a tömeg. A nagy pálya felső része is le volt zárva. Aki erős haladó, annak nem lesz túl nagy élvezet, de kezdőknek, illetve azoknak, akik még nem állnak biztosan a lécen, tökéletes lehetőséget nyújt ez a kis síterep. Családosoknak kifejezetten ajánlom. Síelés mellett túrázásra is alkalmas a környék.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.