Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Präbichl topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
2016.02.12. 10:06
... én inkább arra tenném a hangsúlyt, hogy "ezerrel végig döngetnek rajta...." . Az tényleg gáz!
Amúgy azért van Prabichl-ben sok kisgyerekes, mert tök jó hely kicsi gyerekekkel. A Grübl oldal olyan nagyfiúsan néz ki, mégis simán abszolválják a csüntök is.
Ott van a "Schumpenwald" ,a buckaerdő, amely egyenesen paradicsomi 5 éves kortól, a szülőnek meg extragáz, mert képtelen követni gyerekét az erdőben a 150cm feletti lécével.
Prabichl nagyon jó hely, egyszerűen nem kell használni az együléses felvonót! Az a siklóernyősöké!
Előzmény: (minerel 187459)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2016.02.10. 18:23
Mire leérnek akkora hótorlaszt emelnek maguk előtt, hogy "ratrackokkal" kell visszatolni a havat, nehogy elfogyjon a pályáról. :-D
Előzmény: (Hogwash 187444)
Hogwash
841 élménybeszámolót írt
841
18 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2016.02.10. 12:30
Ne felejtsd el a kretén szülőket sem! És azok a brutális háromévesek! Na, ahogy azok tolják le a havat a pályáról szegény haladó síelők elől! Felháborító!
Előzmény: (tibor76 187440)
tibor76
122 élménybeszámolót írt
122
18 éve tag
2016.02.10. 11:56
Kedves Csilla, felháborító, hogy egyesek mit meg nem engednek maguknak a sípályákon...hóeke...hát nem is tudom mit mondjak. Ne felejtsd el, hogy te is voltál kezdő, jó- vagy rosszabb esetben biza' hóekéztél is.
Egyébként nagyon eredeti nick...
Apple csilla
25 élménybeszámolót írt
25
8 éve tag
2016.02.09. 22:41
Legutóbb február 4-5.-én esett kb 20-30 cm friss hó, amit reggelente normálisan "ratrackoltak".
A Grübel-en a barátaimmal síeltem, ami nagyon kiváló tanulásra és közép-haladó öröm sízésre.

Igaz, eléggé figyelni kell, mert sok az oda-nem-való síző is: vagy ezerrel végig döngetnek rajta, vagy a kretén szülők nyílegyenes hóekében letúratják a havat a - kicsi 3-4-5 éves - gyerekeikkel.

A pálya vége felé lévő kicsiny hüttét mindenkinek nagyon ajánlom, mert fantasztikus leveseket és főételeket készítenek pikk-pakk. Nagyon jól tud a tulajnő angolul. A lenti fő hütte is szuper. A forralt boruk egyenesen zseniális. Tudnak magyarul is.

A szemközti Polsten teteje hirtelen nagyon meredek és buckás. Csak magabiztos, jó síelőknek!

Egyébként, a pálya rendszerek épp eléggé hosszúak és mindenféle technikát jól lehet rajtuk gyakorolni.

Korrekt, egyszerű pálya rendszer és nem túl felkapott.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.