Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Gerlitzen Alpe - Karintia topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
herneszk
3 élménybeszámolót írt
3
11 éve tag
2018.02.05. 18:59
Tavaly fizetni kellett hidd el!Tőlem is kérték és ki is volt írva.A csúcsról a Kancelhőhéhez csak ha fizettél akkor vitt le a lift!Ez tuti biztos!Csak az 1-es pálya mellet kell végig fizetni!Mert ezek visznek le a kabinos felvonóhoz.Az Északi oldalon lelehet menni végig.Az idén is a környékre megyünk hamarosan de lehet,hogy kimarad Gerlitzen ha ez még idén is sápolják a vendégeket!Üdv.Ha valakinek van infója írjon! Köszi!
Előzmény: (Viri 198966)
Viri
717 élménybeszámolót írt
717
20 éve tag
2018.02.05. 10:40
Olvasd vissza amit írtam, de idézem: " Én viszonylag régen jártam Gerlitzenen, és azóta változhatott..."
Nincs friss személyes infóm.
Előzmény: (TZoli 198993)
TZoli
1159 élménybeszámolót írt
1159
20 éve tag
2018.02.05. 09:58
Szerintem Te honnan veszed, hogy a megváltott síbérletben benne van a minden irányú használat?
Számtalanszor volt már ennek ellenkezőjére megtapasztalás, itt is, az szlovákoknál is. Persze volt normális hozzá állás is, de én ezzel találkoztam ritkábban.
A Gerlin a kabinossal meg csak egyszer lehet felmenni és lejönni, ez benne van a szabályzatban.
Előzmény: (Viri 198966)
syorg58
128 élménybeszámolót írt
128
16 éve tag
2018.02.04. 22:00
Tavaly még biztos, hogy így volt én is elcsodálkoztam rajta. Mi március közepén voltunk, szép napos időben, délután egy kínszenvedés volt lejönni az összetúrt hókásában.
Előzmény: (herneszk 198950)
Viri
717 élménybeszámolót írt
717
20 éve tag
2018.02.04. 18:43
Ezt honnan veszed? Veled már megtörtént?
A megváltott síbérletben benne van a minden irányú használat. A kabinosnál sem kell külön fizetni amikor lejössz a hegyről. Vagy igen? Én viszonylag régen jártam Gerlitzenen, és azóta változhatott, de nem tartom valószínűnek, főleg nem etikusnak!
Előzmény: (herneszk 198950)
herneszk
3 élménybeszámolót írt
3
11 éve tag
2018.02.03. 19:14
Idén is kell 5 Eurót fizetni ha a csúcsról sílíftel jön le az emberfia?Nem valami fer az eljárás mert ragyogó kék tanuló pálya van fent a kezdőknek,de du lejönni nekik a feltúrt és nagyon rossz állapotú pályán baleset veszélyes.Nem is értem ezt ,hogy gondolták a pálya üzemeltetői! Sehol ilyennel nem találkoztam még!Nem mindegy annak a liftnek ,hogy üresen vagy emberrel jön le! Tulajdon képen jól lehúzzák a vendéget!Ráadásul 46 eurós jegybe beleférhetne!Amúgy nagyon kellemes síelést biztosító hely!
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.