Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Nassfeld topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Ultras1899
6 élménybeszámolót írt
6
5 éve tag
2019.01.02. 21:41
Mi itt vagyunk vasárnap reggel óta. A legtöbb pálya és felvonó működik. Reggel jók a pályák, de estére sok helyen jegesek, buckásak lesznek. Jó lenne egy kiadós havazás végre ide is, de a körülményekhez képest jókat sielünk. :)
Előzmény: (HofEE 202906)
- Marky -
754 élménybeszámolót írt
754
15 éve tag
2019.01.02. 10:59
Holnap már meg tudom mondani. Végül Schaldming helyett ide megyünk. Bár ott a ropogós hó, a nagy szél és a korlátozott látási viszonyok zavarhatnák a velünk lévő kezdőket, így végül áttettem ide a túrát.

Bergfex
Snow condition: powder. Amit azért kétlek, ha csak nem ágyúznak folyton, de inkább kemény pályákra számítok. Ismerve az osztrákokat, ami van, az jó szokott lenni azért
Előzmény: (HofEE 202906)
HofEE
44 élménybeszámolót írt
44
10 éve tag
2019.01.02. 09:48
èn is érdeklödnék járt e valaki most Nassfelden, a hóhelyzet kicsit nyugtalanít. Jelenleg 0/60 cm-t írnak mindenhol a webcamok alapján is azért elég száraznak tünik a környék bár a pályák le vannak ágyúzva. Nézegettem az elörejelzéseket, a héten nagyobb havazás is lesz Tirol Vorarlberg Steiermark régióban de Karintia ezen része megint kimarad :(
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.