Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
turkburk
12 élménybeszámolót írt
12
7 éve tag
2019.01.13. 11:46
Voltak pedig. Próbáltam csatolni képet de nem sikerült (videóból csináltam álló képet, nem a legjobb, de azért látszik). Töltöttem fel galériának, megpróbálom belinkelni.

Szerk: mégis sikerült :)
Előzmény: (Bubek67 203403)
Epleny-20190111-kovek1.jpg
Epleny-20190111-kovek3.jpg
Bubek67
57 élménybeszámolót írt
57
15 éve tag
2019.01.12. 05:24
Kovek a palyan??? Nemå... Tēnyleg van ho boven most,ilyen gondok mar reg nincsenek. Hat nem egy nagy 100 kilometeres palyarendszer, de en meg mindig nem unom...
Előzmény: (turkburk 203396)
turkburk
12 élménybeszámolót írt
12
7 éve tag
2019.01.11. 21:42
Megnéztük ma "hóországot" és megint csalódnunk kellett, legalábbis részben. A tegnapra beharangozott Q2-es pálya mára nem volt nyitva, pedig ez volt a motiváló erő, hogy elmenjünk, ne csak a kissé unalmas A1 és A7 pályák között váltogassunk. Tömeg már 11-kor elég nagy volt, de a felvonóknál nem alakult ki nagy sor. Pályákon is még elviselhető volt. Hóágyúk egész nap nyomták az arcunkba a fagyos anyagot. Gopro és síszemüveg rendszeres törlése.
Hó a mínuszoknak köszönhetően aránylag kemény volt, de nagy porkupacokkal az ágyúzás miatt. Kövek, föld foltok sokfelé voltak, Q3 összekötőn is és a nagy bánatunkra nem üzemelő Q2 és körülötte lévő pályákon is. Sok hó kell még, hogy további pályákat nyissanak, de a mostaniakra sem árt. A reklámozott 70-80cm így nem értem.
Tetőn orkán szél, felvonóból kiszállva azonnal igyekezett mindenki lejjebb. A7 pályán egyszer csúsztunk a völgyig, az végig erős szembeszél volt.
Összességében jó volt csúszkálni 3 órát (mínusz az ebéd), de elég is. Jobb időben visszamennék ha több pálya menne, de kétséges, hogy vállalnám ilyen félrevezető kommunikáció mellett. Síliftben is ezt nehezményezték mások.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.