Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Konrád Leo
128 élménybeszámolót írt
128
7 éve tag
2019.02.08. 16:25
Nem kell megijedni, simán fel lehet sétálni, akár az Ámos-hegyi kilátóhoz, ami pont a csúcson van, a sípályáktól néhány méterre. A turistautak és a tanösvény utak használhatók. Miért ne lehetne fotózni? Tavaly januárban mi is felsétáltunk, minimális kiránduló rutinnal elérhető a hegycsúcs. Ajánlom Eplényből, mert akkor kell a legkisebb szintet megtenni. Berajzoltam a térképen az útvonalat- mi ezen mentünk fel. A nagy "P" pedig az új parkolót jelöli, akár onnan is fel lehet menni. Szerintem most már a hó is elolvadt a pályán kívűl, így sár az lehet.
Az új sípálya még nincs meg a térképen, de látható, hogy akár turistaút is felvisz a csúcsra
Előzmény: (havastura 204550)
epleny.jpg
epleny-2.jpg
Kilátóból az új parkoló felé- nem nagy a távolság
havastura
3 élménybeszámolót írt
3
5 éve tag
2019.02.08. 13:08
Köszi, beszéltem velük, sajnálják, de nem lehet...
Előzmény: (nyugiba 204569)
nyugiba
399 élménybeszámolót írt
399
17 éve tag
2019.02.08. 10:22
Egyszerűen hívd fel őket. Az ilyen eseti megoldásokat érdemes előre leegyeztetni:
http://siarena.hu/elerhetosegek
Előzmény: (havastura 204550)
havastura
3 élménybeszámolót írt
3
5 éve tag
2019.02.07. 23:43
Sziasztok! Eplényben még nem jártunk, most hétvégén mennénk egy kisebb csapattal. Én csak kvázi kísérőként, fotósként, de a hozzászólásokból olyasmit olvasok ki, hogy csak annak lehet használni a felvonót, akin van valami sporteszköz? Valóban így lenne? Ausztriában jónéhány pályán jártunk, ahol van külön "gyalogosjegy" egyszeri útra.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.