Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Ausztriai utazással kapcsolatos kérdések topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
benako
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2022.01.13. 16:30
Igen, Igen. Vannak még precíz emberek :):):)
Előzmény: (minerel 214358)
- Marky -
755 élménybeszámolót írt
755
15 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2022.01.13. 15:42
Én simán lógva hagyom a maszkot a szám alatt/mellett, nem veszem fel-le minden alkalommal. Ehhez viszont sokkal jobbak a fejed hátuljára gumizható változatok a fülre akaszthatónál
Előzmény: (Slogery 214349)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2022.01.13. 14:58
“ pl. bútorlapcsavar volt behajtva a sisakba két oldalt.:)” Azért ez elég Darwin-díj esélyes megoldás :-o
Előzmény: (benako 214354)
h i r d e t é s
benako
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2022.01.13. 14:02
Szerintem mindenhol betartatják. Mi egy gumival összekötöttük a két akasztóját egy gumival hátul a sisak alatt átvezetve, így ha nem kellett lelöktem az állam alá, ha fel kellett venni, a csőrös fazonja miatt meg lehet csípni kesztyűvel is. (teljesen jól működött így) Egyébként volt aki a ragasztós akasztókat használta, de láttam egyéb "praktikákat" is, pl. bútorlapcsavar volt behajtva a sisakba két oldalt.:)
Előzmény: (Slogery 214349)
Slogery
11 élménybeszámolót írt
11
8 éve tag
2022.01.13. 12:50
Sziasztok!

Ausztriában (Schladming) mennyire tartatják be a síterepek az FFP2 maszkok hordását lifteken és sorbanálláskor? Illetve ki milyen praktikával oldja meg, hogy ne kelljen minden egyes alkalommal eljátszani, hogy kesztyű, sisak le, maszk fel, kesztyű, sisak vissza...
Pl. láttam, hogy léteznek már a sisak fül részére erősíthető kis kapcsok, amire rá lehet akasztani a maszkot, ilyet lehet valahol itthon vagy kint kapni? (ilyesmire gondolok: https://helmy.shop )
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.