Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Covid: 12 év 2 hónap alatti gyereknek mi kell? topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Sanci532
78 élménybeszámolót írt
78
14 éve tag
2022.02.17. 17:01
Hello, a szuloknek muszaj oltva lenni es a gyerekek a 12 ev es 2 honapig a szuloi statusz alapjan oltotnak szamitnak. A szallodak ugyan igy mukodnek.De februar 28 tol megint enyhulnek a kriteriumok meg nemtudni pontosan hogy mennyire. Es aztan marcius 28 tol eddig igy irtak hogy minden visszater a rendes kerekvagasba vagyis ugy lesz mint a covid elott
Előzmény: (gergelyv 215366)
gergelyv
6 élménybeszámolót írt
6
2 éve tag
2022.02.15. 09:53
Remélem, nem gond, hogy ennek nyitok egy témát, nehéz értelmezni nekem a szabályokat.

Van egy 8 éves lányom, aki nemrég esett át a covidon, viszont nincs róla hivatalos papírja, nem csináltunk hivatalos PCR-t akkor, amikor pozitív volt. Viszont emiatt még nem is oltottuk, később fogjuk

Jól értem, hogy Szlovákiában a szülő (kisérő) oltottsága számít 12 év 2 hónap alatt? Tehát ha a szülő rendben van, akkor a gyerek is?

Ha jól értem, regisztrálnia nem kell, karanténkötelezettsége sincs. Más szívás lehet? Szálloda, stb.? Csináljunk neki PCR-t, vagy nem kell?

Nem csak az érdekel, hogy mennyire lazák a szlovákok, szeretném érteni, hogy milyen szabály vonatkozik ránk.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.