Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síkötés topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
hamoriarpi
209 élménybeszámolót írt
209
8 éve tag
2024.09.21. 11:21
Szia! Jenki fórumon kaptam megoldást.
Ha valaki hasonló problémával küzd (és szerintem egyre többen lesznek) az egyre szaporodó freeride léc és a szintén végtelen, új fejlesztésű kötés kínálat miatt, akkor azt javaslom, hogy amerikai fórumokon kajtasson a kötéshez .svg file-t (ezek 1-2 kedves szó után előkerülnek).
Ezt a file-t víztiszta öntapadó fóliára kell nyomtatni. Sem a méret (A3-ra sem fér rá), sem az alapanyag miatt nem fog otthon sikerülni (hacsak nem vagy Vágási Feri). A lécet 2 dimenzióban kiközepelni (a hosszirány általában jelölve van Recommended Mounting Line vagy Centerline felirattal), a keresztirányt tolómérővel több ponton meghatározni, összekötni.
Erre a többszörös célkeresztre kell ráragasztani a fóliát. Cipészárral átjelölni, gyári, mélységkorlátozott fúrószárral, állványos fúrógéppel kifúrni, furattisztítás után ragasztózni, majd nyomatékkorlátozott csavarhúzóval a csavarokat meghúzni, kötést beállítani.
Egy rétegelt lemezen, vagy kibott bútorlapon, polcon, munkapulton (lehetőleg ne az aktuális konyhain, mert ebből lehet nézeteltérés...) ajánlatos tesztfelfúrást végezni és mindent 100X ellenőrizni.
Szerintem irtózatos utánajárás és munka, mire mérnöki pontossággal minden a helyére kerül.
A nyomtatást nekem a SzínMűvek Kft. készítette. Lehet keresni őket nyugodtan ilyen esetben.
Ha valakit esetleg érdekel - teszek fel képeket.
Előzmény: (adamms 221390)
adamms
2 élménybeszámolót írt
2
1 hónapja tag
2024.09.17. 15:42
Sziasztok!
Próbálj meg Facebook-csoportokban keresni
h i r d e t é s
h i r d e t é s
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
Havazás Előrejelzés
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.