Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Gazdaságos síelés?! topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
borbirol
95 élménybeszámolót írt
95
17 éve tag
2009.12.20. 11:11
Szia Zeddy!

Az a kérdés, hogy mekkora kompromisszumot vállaltok be. Nassfeld környékén rengeteg magánszállás van, és a 25-30 km-es távolságban már egy 5 fős apartman megkapható 60-80 Euró között / nap. Ezeket a Hermagor iroda értékesíti is, csak úgy kell konkrétan kérni, hogy mondjuk Pressegger See-be kerestek szállást, vagy másik közeli településen. Bár ki lehet fogni "majdnem pályaszállást"is. Mi 2009 januárjában 185-ezerért voltunk négyen Tröpollach-ban, a pályától 400 méterre volt az apartman, síbérlettel, vasárnaptól péntekig. Az 46 ezer / főre jött ki, ami szerintem nem olyan rossz.

Üdv.: BL
Előzmény: (ZeDDy 76980)
ZeDDy
78 élménybeszámolót írt
78
15 éve tag
2009.12.20. 10:00
Hello!

Már vagy egy hete azt keresgélem, hogy hogyan lehet pénztárca barátabban megoldani 4-5 nap síelést ausztriában. Eddig mindig csoportokkal mentünk, busszal stb. Úgy egész jól kijött a síelés ára. Idén úgy döntöttünk, hogy egyénileg mennénk, hogy egy kicsit szabadabban síelhessünk. Nassfeldet kezdtem nézegetni mert 600 kilométernél messzebb (Szfvártól) nem mennék, de mégis rengeteg pálya van és eddig olyan még nem jutott ki nekem (Gerlitzen, Fanningberg, Mariazell) Elkezdtem nézegetni a lehetőségeket, de nem sikerült még olyat számolnom, hogy szállás+bérlet sokszor minden kaja nélkül ne 80ezer+ -ra jöjjön ki. És akkor jön még az utazás, kaja, sör stb. akkor már ott vagyok, hogy 140ezer fölött van a síelésem. Lehet ezt valahogy másképp, olcsóbban megúszni? Vannak tapasztalataitok?
h i r d e t é s
h i r d e t é s
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
Havazás Előrejelzés
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.