Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
snowman6705
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2010.02.01. 20:04
Az egyedüli megoldás az 1-en ma az volt, hogy kis kanyarokkal a szélén jártunk viszonylag gyorsan.
Egyébként a mai naphoz talán még hozzátartozik, hogy a Sólyom elég vontatottan járt, szinte minden menetnél meg-megállt, kilenc után pedig vagy negyed órát állt, mert a fenti kiszállónál kellett ratrakolni, mindezt a hivatalos nyitvatartás alatt, talán ezt este vagz korareggel kéne megtenni.
Előzmény: (adzsi 82684)
adzsi
104 élménybeszámolót írt
104
14 éve tag
2010.02.01. 19:36
Néztem a webkamerát és ugyanazt láttam - főleg napközben délután, szembefénynél volt nagyon jól érzékelhető - mint amit a múlt héten személyesen is tapasztaltam, vagyis egyre jobban hullásmosodik a pálya alja. Megfigyelhető a kamerán, hogy most este a pályát használók kb. 80 %-a ki is kerüli a hullámokat a pálya két széle felé. Most mondjuk van helyük hozzá. Miért képződhet ez? Sok, vagy kevés a hó, vagy felgyorsuló síelők tolják össze a havat. Egy idő után már nagyon dobálhat a pálya. Hullámsíelés lesz az új sportág.
Annak azért nagyon örülök hétköznap is ilyen sokan ellátogattak síelni ebben a remek időben. Most kell menni, mert az eőrejelzés szerint, gyanúsan melegszik az idő jövő hétre.
Bárcsak tévednének.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.