Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Gerlitzen Alpe - Karintia topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Greni82
37 élménybeszámolót írt
37
18 éve tag
2010.02.19. 15:07
Szia

a 8-9-es pálya piros. 7,5 km hosszú, vannak egész lankás és igen meredek szakaszai is. DE, ha nem tudna lemenni rajta az illető (nézd meg neki előtte) akkor nincs gond lecsatol és leviszik a felvonóval. A meredek részek délutánra már komolyabb sítudást igényelnek. Amúgy a pályák nagyon jók, érdemes nyitáskor felmenni mert az első 2-3 óra csúszás álom!

üdv
Előzmény: (szaunás 84668)
szaunás
14 élménybeszámolót írt
14
14 éve tag
2010.02.15. 17:29
--
szaunás
Szia Greni!

Köszi az infókat.Így már szimpatikusabb a dolog még a páromnak is.Amennyiben nem terhellek vele szeretnék pár sort a pályák állapotáról. A P6-os parkolóhoz( 9-es piros pálya)vissza tud csúszni egy kék pályákon már biztonságosan síző is?
Köszi.
Előzmény: (Greni82 84589)
Greni82
37 élménybeszámolót írt
37
18 éve tag
2010.02.15. 10:41
Szia!

Leírom akkor az álláspontomat ugynis most jöttem haza onnan.
Mössler Villa felvonó kb 5 perc gyalog ha andalogtok is max 8 perc. Sílécet és bakacsot ott tudod hagyni a kajálda helyen az Aichelberghofban így teljesen kényelmes a dolog. Én nem buszoznék és nem ülnék autóba sem. Az Aichelberghofból összesen kb 100 m-t kell megtenned a felvonóig, át kell menni egy vasúti felüljárón de az sem vészes, 3 perc. Ha időben mentek fel (negyed 9) akkor nem fogsz egy percet sem sorban állni, ezt elhiheted, már 5x voltam itt és még sosem kellett. Fél 9 után jönnek meg a buszok utána szokott kialakulni sorban állás valóban. Üdv és jó csúszást
Előzmény: (szaunás 84457)
szaunás
14 élménybeszámolót írt
14
14 éve tag
2010.02.14. 19:41
--
szaunás
Kedves László!
Köszönöm a "felvilágosítást" ami korrektebb az utazási irodáénál. Segítettél eldönteni a kérdést.

Köszi: szaunás
fekete lászló
51 élménybeszámolót írt
51
20 éve tag
2010.02.14. 10:21
Szia.
A p6 parkolóba fel tudsz menni autóval, és ott szinte már csatolhatsz is. a másik autóval megközelíthető parkolóhoz fizetős út visz fel.

seeuferstrasse 97. a címe, de ha beírod a google earth-ba hogy haus mössler, akkor megtalálod.
A térkép szerint én nem hogy sí bakancsba, de cipőbe se mennék gyalog.Viszont egy kicsit felette van egy buszmegálló,és ott megáll a síbusz. ha a térképet nézed akkor észak nyugat felé.
Evvel a módszerrel megtalálod a másik keresendő épületet is.

Ha az Aichelberghof-ba fogtok kajálni akkor az is egy szép túra, mert az meg a felvonó épülettel van szembe.Ami
légvonalba is 520 méter, de az úton van egy kilcsi is.
Soha ne higgy a különböző ajánlatoknak, csak a saját szemednek. A mai lehetőségekkel ez már gyerekjáték.
Jó szórakozást!
Előzmény: (szaunás 84457)
szaunás
14 élménybeszámolót írt
14
14 éve tag
2010.02.14. 09:30
--
szaunás
Sziasztok!

Február végén megyünk Gerlitzenbe, és a Mössler vilában fogunk lakni. Arról szeretnék infót, hogy ez mennyire van valójában a kabinos aljától.Síbakancsban bemelegítésként le lehet sétálni?
Többen írtátok, hogy a kabinos alsó állomásán tömeg van reggel. Kérdésem az lenne, hogy kocsival fel lehet e menni a pályák aljához, és van e ott parkoló.Valahol olvastam, hogy az utat le szokták zárni,és ráadásul fizetős.
Mivel a Mössler apartman, így a félpanziós ellátást egy másik hotelben oldják meg. erről is szeretnék infókat.
Várom a témában jártas sporttársak segítségét.

Köszönettel.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.