Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Donovaly topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
2010.02.22. 21:09
Mondjuk kezdő sítudással még nagy is.Kezdőként voltam itt, nekem bőven sok volt a fele is!:)
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2010.02.22. 14:27
Wow, elsőre kevésnek tűnt az általad említett 100km távolság Donovaly és a Lengyel határ között, de aztán rámértem és meglepetésemre Donovaly és a nyugati-tátrai Volovec csúcs (ahol a legközelebbbi határ húzódik) között légvonalban 50km a távolság, kicsi a világ:)
Előzmény: (pattyski 85548)
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2010.02.22. 13:30
DOnovaly Szlovákiában van, kb 100 km-re a lengyel határtól.
Tehát a kérdésed értelmetlen ezügyben.

Sajnos nem tudok a lengyel árakról nyilatkozni, még soha nem volt alkalmam ott síelni.

Szerintem felelsleges összehasonlítani az osztrák pályákkal, nincsenek egyszinten.
Árban olcsóbb, de pályahosszban rövidebbek itt.
Szállás is olcsóbb, ételről nem is beszélve.
Pár ár: kávé 1 €, napijegy márc 7-ig 22€, utána 16€, szállás más 15€-tól, ebéd kb 6-7€, kölcsönzés komplett gyerek szett sisakkal 9.5€
További árinfó a honlapomon.
Ítéld meg te a többit.
Általában beszélnek angolul mindenhol, magyarul kevesebben, azt nem mondanám hogy olyan kedvesek mint mondjuk az osztrákok (sajnos)
Legtöbb vendég: lengyelek, szlovákok, magyarok, románok stb.
PEDRO
838 élménybeszámolót írt
838
16 éve tag
2010.02.21. 18:23
Semmilyen látható, minőségbéli különbség nincs a Szlovák és Lengyel oldal közt Donovalyban!
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2010.02.21. 18:17
"Van különbség a lengyel és a szlovák oldal között bármiben?"
mármint Donovalyban?
appartement
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2010.02.21. 18:14
Milyen színvonalat kap az ember Donovalyban ha az osztrák nagyobb síterepekkel próbálja összehasonlítani? Sokkal alacsonyabbak az árak (szállás, síbérlet)? Nyugati színvonal szerint átlagos vagy kicsit átlag feletti szállásra lenne igényünk.

Idegen nyelvek terén mi a helyzet, hogy lehet boldogulni? Honnan érkeznek a síelők jellemzően, kellemes, barátságos a hangulat?

Van különbség a lengyel és a szlovák oldal között bármiben?

Előre is köszönöm a segítséget.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.