Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Tauplitz topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
lukiandi
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2010.03.01. 08:35
Köszi a választ. :):) Jó erdei síelést nektek!
Andi
Előzmény: (imrola 86141)
imrola
13 élménybeszámolót írt
13
15 éve tag
2010.02.26. 22:42
Szia,

Olyan nem nagyon van, hogy a Kulmhof-os vendégek hol esznek, mert a Kulmhof egy apartmanház sok sok magán apartmannal. Mindenki ott eszik, ahol tud. Ezen felül irodák is bérelnek a tulajdonosoktól apartmant valamint van sajátjuk is. Vannak irodák, akik leszerződnek félpanzióra pld. a felvonó alján lévő Laszlo étteremmel. Most nem tudom, hogy milyen ott az étel.Nyár végéig Lumumba innen a fórumról és párja voltak a személyzet, és ők nagyon jól csinálták. A mostaniakról talán ő többet tud. Lumumba????
Szóval az az utazási iroda akivel jöttök szerződhetett le valakivel.
Tauplitztól ne féljetek. Jó kis hely szerintem. Ha megnézitek nem csak rosszat írnak róla hanem sok jót is. Próbáljatok arra koncentrálni.
Én vasárnap megyek és biztosan nagyon jó lesz. Az öt és fél éves fiam pld.nagyon élvezi az erdei pályát. Ott utol se tudom érni.
Jó síelést nektek. Kiváncsian várom a véleményeteket ha megjöttetek.
Imrola
Előzmény: (lukiandi 86099)
lukiandi
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2010.02.26. 14:08
Tudna valaki abban segíteni, h. a Kulmhof-os vendégek melyik étteremben esznek vacsorát. Csak annyit tudok, hogy valahol a felvonó közelében, kb. 500 m a Kulmhoftól. Jó ott az étel? Gyereketetőszék van? Ajánlja valaki?
S biztosítást hol érdemes kötni 8 napra 2 felnőtt+ 2 gyerek részére, valami családos bizt-ra gondolok, síbaleset, utazási baleset, poggyászkár esetére. Mert mi a síléceket is kölcsönözni fogjuk......
Köszi: Andi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.