Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Hazai síboltok, síszervizek topikból

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2011.03.05. 22:29
:-)
Bízom benned, hogy nem végeztél félmunkát, szemmel láthatóan nagyon odafigyeltél! ;-)

Ha jól dolgoztál, hálából kapsz majd tőlem egy olyan napszemcsit a gyűjteményemből, hogy bebrunya lesz az örömtől, az biztos.

--
http://carvingski.hu
Előzmény: (AAron 113572)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2011.03.05. 19:50
Te már kaptál, különbet!
Tessék másnak is hagyni!!!
:)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2011.03.05. 19:49
"Egy hét múlva még az is kiderül, hogy mennyire tette tönkre a léceimet... :-) "

Hát, nagyon!
Kicsit elb@szni nem érdemes :)
Előzmény: (Lackó 113528)
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2011.03.05. 14:23
Hú, bocsánat, hogy erre nem tértem ki, csak nem akartam itt offolgatni, bár ennyi tényleg belefér, jogos.

Persze én is nagyon örülök, hogy találkoztunk! Ez volt a nap bónusza -amolyan habként a tortán-, hogy többetekkel személyesen is megismerkedtem, ! :-)

Csak nem teljes az öröm é bódottá, mert én nem kaptam ilyen szépséges szemüveget. (itt sírós szmájli helye)Pedig egy ilyennel tuti a siker a legjobb csajoknál, még dumálni sem kell! ;-)
Persze könnyű úgy dicsérni a céget, hogy ilyen csuda cuccokkal veszteget meg a vezetőség!!!
:-D

(na bosszúból jól körülnézek a szekrény mélyén, biztosan akad valami retro csemegém...)

Áron meg tényleg boldogan csaszatolta a símet, végre valami rendes darab került a kezei közé, nem csak valami Pamporovo, Sulov, Atomic, vagy ilyesmi...
:-D

Egy hét múlva még az is kiderül, hogy mennyire tette tönkre a léceimet... :-)

--
http://carvingski.hu
Előzmény: (huligan 113513)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2011.03.05. 13:00
Van még egy fekete-rózsaszín darab is, az ultra undi!
Azt megtartom magamnak!
:)
Előzmény: (huligan 113513)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2011.03.05. 12:23
Szia Lackó!

Örülök, hogy megismerkedhettünk!

Minden úgy van ahogy elmondtad!

Én is benéztem tegnap, vittem javításra egy lécet, Árontól ajándékot is kaptam!

Egy igazi retro Carrera szemüveget (a háttérben Áron él(v)ez):
Előzmény: (Lackó 113510)
20110304545.jpg
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2011.03.05. 11:41
Tegnap voltam a Montana szervízben, elvittem négy lécet élezésre.


Tapasztalatom:

Figyelem! Ajánlom, mindenki messze kerülje a helyet!

Kivéve, ha azt szeretné, hogy egy előre megbeszélt időpontban, várakozás nélkül, nagyon barátságos környezetben, szemmel láthatóan valóban hozzáértők odafigyelve, tisztességesen megcsinálják a lécét.

Tehát komolyan: igen kellemesen csalódtam tegnap. Minden flottul ment, igen rendesen, precízen megcsinálták a léceket. (az enyémeket Áron személyesen tuningolta) Nem estek a léceknek ész nélkül, hanem megbeszélhettük, hogy melyikkel mit is kellene csinálni, hogyan kellene megélezni, waxolni.
Mivel nem akartam utazgatni még egyszer, így megvártam a javítást, közben jókat beszélgettünk a síelésről, és képeztem magam síszervizes témában.

A boltot nem nagyon vizsgáltam át (most van mindenem), de szemmel láthatóan mondjuk egy élezés ideje alatt el lehet nézelődni, hátha akad valami, ami megtetszik.

Természetesen a nekem járó -akit érdekel, elárulhatom, miként kaphat- kedvezményt is megkaptam. (sőt, a cég kockacukor készletét is kicsit megdézsmáltam közben...)

Tehát eddigi pontszámom: 10/10

--
http://carvingski.hu
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.