Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Puy Saint Vincent topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
ici82
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
2012.01.31. 20:25
Köszi az infót! én meg az egész társaságot megörvendeztettem, hogy ingyen van a szauna, ugyanis az utazási irodánál rákérdeztem, és azt mondták, hogy INGYENES...talán nézni kívűlről :)Igen, gondoltam, hogy a netről veszik ők is az időjárást, de én nem akarok ott is netezni, laptopot hurcolni..pont azért, mert egyik évben alig-alig volt jel a szobánkban. Ma tényleg -17 fok v olt Puy-ben? a net szerint annyi volt...
Előzmény: (Bélapó 132722)
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
2012.01.31. 17:45
A medence most nincs nyitva, múlt héten nyitva volt. Ha jó az idő, nyitva van. A szauna fizetős. Van idegenvezető, de az időjárást ő is a netről veszi!
Előzmény: (ici82 132683)
ici82
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
2012.01.31. 12:42
Hát Bélapó, sajnos ez benne van a pakliban :( sajnálom,hogy rossz idő van! mi jövő pénteken indulunk Puy-be Erdélyből. 2000 km non-stop :) köszi a kocsma-tippet! jól hangzik! még annyit ha tudnál segíteni, hogy van-e kint magyar idegenvezető? csak annyira kellene majd nekünk, hogy megmondja, mikor érdemes átmenni Les2Alpes-ra és még egy másik helyre, mármint időjárás-előrejelzés szempontjából.
Kívánok nektek sok napsütést! még egy kérdés: melyik apartmanházban vagytok? a medencéje nyitva van minden nap? és a szauna ingyenes? Mi a Damme Blanche-ba megyünk, állítólag ingyenes a szauna....3 éve fizetős volt egy másik apartmanházban, ugyancsak 1800-on.
Jó csúszkálást!
Előzmény: (Bélapó 132680)
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
2012.01.31. 12:32
Most jöttem be! Még mindig szakad a hó, a felvonón nagyon cudar idő van, a látási viszonyok rosszak, viszont kevesen vannak a pályán és senki sem száguldoz. Mondjuk meg őszintén, SZAR IDŐ VAN!!!! de legyünk optimisták, ha kisüt a nap szuper havunk lesz.
Előzmény: (idibadi 132675)
idibadi
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2012.01.31. 11:48
Kedves Bélapó!
Érdeklődni szeretnék az időjárás felől :) Valóban ennyire hideg van mint azt az előrejelzésekben olvassuk? Mi is pénteken indulunk a baráti társasággal, és hát kíváncsiak lennénk a jelenlegi viszonyokra! Előre is köszönöm szépen a tájékoztatást :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.