Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Puy Saint Vincent topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
ici82
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
2012.02.09. 13:46
Cannibale, mi 2009-ben voltunk március derekán, semmi gond nem volt a hóval! na meg 2 napot érvényes a bérleted más terepre, amelyek jóval nagyobbak, mint Puy és magasabbak is a legfelsőbb csúcsai (pl. Les2Alpes, SerreChevalier stb.). Szerintem a fenti (1800-as) apartmanházak nagyjából teljesen egyformák, csak a fantázianevük különbözik. Mi az Etoille-ban voltunk, földszinten síbox, a házban van lift, bakancssal fel lehetett menni a szobába, van kinti melegvizes medence, szauna.
Szóval tartom benned én is a lelket, hogy lesz még bőven hó!
Előzmény: (cannibale 133781)
cannibale
270 élménybeszámolót írt
270
13 éve tag
2012.02.08. 23:01
Köszi Bélapó ez nekünk is jól jött!
Mi március 17-24-ig leszünk az Ecrins be.Ha van aki erről a szállásról tud bővebben nyilatkozni akkor azt még szívesen venném ill. ha van aki ide jön az jelezhetné :)
Kicsit be vagyok darázva mert hát ugye 2600 a teteje és március közepére nem tudom mi marad nekünk ebből a remek adottságokkal rendelkező terep hómennyiségéből főleg 1600-1400 on...Már 3x végigolvastam az egész fórumot és egyedül Bélapó tavaly márciusi beszámolója ami tartja bennem a lelket.Nekem úgy jön le te már hazajársz oda ;)
Nem voltunk még itt de ár érték arányban idén ez jött be a képbe,úgyhogy reménykedünk ezerrel! :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.