Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Jól karbantartott pályák barátai topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2013.03.01. 17:56
Nem köll, hát nem köll.
Köllött volna régön :)
Előzmény: (vassqsa 156384)
Pulmy
869 élménybeszámolót írt
869
13 éve tag
2013.03.01. 17:34
Azt ajánlom,válts át a korcsolyára,de mindig csak a rollba utáni fél órában korizz,mert utána már karcos lesz a jég!

ezért kár volt regisztrálni!
Előzmény: (vassqsa 156387)
vassqsa
13 élménybeszámolót írt
13
11 éve tag
2013.03.01. 17:09
Vakokkal mi is találkoztunk az olaszoknál! Fekete síruhában, sárga karszalaggal párosával mentek. Találkoztunk egy deréktól lefelé béna sízővel is, aki egy biciklivázra emlékeztető járművön ült és káprázatos ügyességgel küzdötte le a lejtőt. A féllábú sízők már nem is annyira meglepőek.
Minden elismerésem és tiszteletem az övék! Meg azoké, akik segítségükre vannak.

"Ahol sok a természetes hó és a síelő + nagy liftkapacitás van tutira ki fog buckásodni a pálya, bármit csinálnak vele ... "

Így igaz, de másnapra kezdenek vele valamit!
Előzmény: (RM 156386)
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
2013.03.01. 16:41
Mi Bellamontéban voltunk párszor síelni januárban, olyan "sima felületet" eddig sehol nem láttam máshol. Jeges sem volt. Mondjuk máshol vakokat sem láttam síelni, ott igen. Elöl megy az oktató és egy hangosbeszélőn beszél hátra, hogy mikor kel fordulni ...

Ahol sok a természetes hó és a síelő + nagy liftkapacitás van tutira ki fog buckásodni a pálya, bármit csinálnak vele ...
Előzmény: (vassqsa 156384)
vassqsa
13 élménybeszámolót írt
13
11 éve tag
2013.03.01. 16:14
Mint már azt írtam a muraui topikban, nekem a legkedvesebb síterepem a Kreischberg. Ott síeltem a legtöbbször, kb 15 alkalommal. Mindig jólkezelt pályák fogadtak. Ráadásként a rengeteg felvonó, szép környezet, barátságos emberek.

"Mög köll tanulni síelni "

Nem köll!
Tudod, az a szép - többek között - a sízésben, hogy háromtól 99 éves korig, vagy ameddig mozogni tudsz, mindenki megtalálja a helyét a pályákon. A csetlő-botló amatőr épp úgy, mint a "vérprofi". Nem néznek ki onnan akkor sem, ha vénségedre sem tanultál meg síelni. És ez utóbbiak vannak többen, valamint a kezdők, meg a családanyák, stb és nem a profik. Akik tudományát már csak csodálom, de az elsajátítás érdekében bizony semmit nem teszek. Csak kedvemre csúszkálok, senkit nem zavarva. Már ha könnyen síelhető a terep. Mert a kihívások nem érdekelnek.
Előzmény: (AAron 156371)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2013.03.01. 14:27
Én még nem síeltem rosszat Kreischbergen.
Mög köll tanulni síelni
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.