Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kérjük, szavazzatok Bocsi Bencére! topikból

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2014.09.12. 20:53
Most egy kicsit azért 'hülyén állok' a fejlemények miatt! Mint tudjuk, a pokol tornáca is jószándékkal van kikövezve, hát ide vezetett a lelkesedésünk - a támogatottunkat , de a többi "segítő" sportolót is kizárták az ösztöndíj lehetőségéből, mert "automata" (azaz programozott) szavazás gyanúja merült fel. Én biztosan nem, de az ismerőseim sem 'programozták' a gépüket!!! Kár, hogy ilyen gyanú egyáltalán felmerülhetett, különösen kár, hogy így elveszett egy lehetőség. WFeri
P.S.: azért a kiíró így nem egészen tisztán járt el, de ezt csak magunk között mondom!
Előzmény: (maci-laci 173065)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2014.09.11. 21:23
Feribá ! Ha ezt a kimerítő választ nem kaptad volna, tuti hülyén haltál volna meg ;) Türelmesen várjuk a holnapot !
Előzmény: (WéberF 173062)
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2014.09.11. 17:13
Kaptam választ! Az alábbit:
"Kedves Ferenc!
Köszönjük levelét!
A szavazás felfüggesztéséért elnézését kérjük, de a szavazás tisztaságának szavatolása érdekében több mint 360 000 szavazat adatait kellett átvizsgálnunk az elmúlt napokban.
A folyamat a végéhez közeledik, így terveink szerint a szavazás holnap újraindul.
Kérjük, látogasson vissza holnap a szavazás honlapjára, a http://kh.alchimedia.hu/mozdulj!_paralimpiai_szavazas/ oldalra, ahol további információkat talál majd a szavazás újraindításával, menetével, illetve határidejével kapcsolatban.
Megértését és türelmét nagyon köszönjük!"

Most már sokkal okosabb lettem! WFeri
Előzmény: (WéberF 173057)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2014.09.10. 22:16
Volt merszem az alábbi e-mailt küldenem a kiírónak:
"Tisztelt Szervezők!
Sok-sok sporttársammal együtt várjuk a felfüggesztett szavazás elemzésének végeredményét. Vajon milyen "csalásra" gyanakodtak?
Ki és miért "csalt" volna? Hiszen mindegyik megnevezett sportoló és támogató segítőik megérdemlik a kiírás szerinti ösztöndíjat! Alig valószínű, hogy valaki manipulálta volna a szavazást, hacsak az nem tekinthető "manipulálásnak", hogy az egyik jelölt szimpatizánsai igencsak odafigyeltek, hogy kellő számú szavazatot adjanak le. Hogy egyértelmű legyek: Bocsi Bence szavazati arányait szeretném látni.
A felfüggesztés után újra indul a szavazás? Milyen szavazatszámokról?
Köszönöm megtisztelő figyelmüket, Wéber Ferenc (egy lelkes szavazó, Bocsi Bence támogatója!)"

Kíváncsi vagyok, erre is egy ugyanolyan választ kapok-e, (kapok-e?) mint a korábbira, amire ugye a dodonai jelző illik legjobban. WFeri
Előzmény: (maci-laci 173056)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2014.09.10. 20:28
Gyanítom, hogy rájöttek, hogy valamit elbaltáztak, és most vakargatják a fejüket hogyan tudnak ebből valami elfogadható módon kijönni.De Isten malmai lassan őrölnek.
Előzmény: (WéberF 173053)
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2014.09.10. 16:38
A nesze semmi válasz akár korrekt is lehetne. De még mindig vizsgálják a szavazatokat! Vajon mi tart ilyen sokáig? A saját kiírásukat sem ismerik?

http://kh.alchimedia.hu/mozdulj!_paralimpiai_szavazas/
Előzmény: (maci-laci 173032)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2014.09.09. 08:38
No ez egy udvarias nesze semmi, fogd meg jól !
Előzmény: (WéberF 173029)
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2014.09.08. 21:33
Ma reggel ezt a választ kaptam az érdeklődésemre, hogy megtudható-e a szavazás állása a felfüggesztéskor:


Kedves Ferenc!

Ahogy a szavazás honlapján is található, a szavazást a verseny tisztaságának szavatolása érdekében függesztettük fel. Az eddig beérkezett szavazatokat a csalás kizárásának megelőzése érdekében megvizsgáljuk.
A szavazás újraindulásáról a honlapon tud tájékozódni:
http://kh.alchimedia.hu/mozdulj!_paralimpiai_szavazas/

Üdvözlettel:
a szervezők
Előzmény: (WéberF 173020)
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2014.09.06. 15:14
Vettem a bátorságot és egy e-mailban rákérdeztem a szervezőknél a felfüggesztés pillanatában lévő szavazati arányokra, azaz megtekinthetőek-e a "zárlati" állapotok.
Igencsak érdekelne, kapok-e választ, mindenesetre minden fejleményt meg fogok osztani itt is. WFeri
P.S.: nagyon felpiszkáltak, vajon az lehet a baja a "kiírónak", hogy komoly vetélytárs akadt?

http://kh.alchimedia.hu/mozdulj!_paralimpiai_szavazas/
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.