Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Valmorel / Saint Francois Longchamp topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
- Marky -
754 élménybeszámolót írt
754
15 éve tag
2015.01.30. 09:49
Hóügyileg eléggé bedurvult a helyzet, fél méter felett jártunk már tegnap reggel óta. Akik utánunk jönnek, jól járnak. Mi még kielvezzük az utolsó napot. Vszinű buckázás lesz ma is mert a pálya karbantartás esélytelen... Mondjuk akkor se nagyon van, ha lenne rá esély... De ezekről majd később, hazaérkezés után
Előzmény: (Daddy 178587)
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
2015.01.25. 12:02
Szombaton 22óra 10perckor - 12óra 25 perc utazás után - hazaérkeztünk. Sokkal rosszabbra számítottam. Sokat segített a pályákon illetve azokon kívül, a 17-én leesett 20-25cm hó. Az azt követően esegetett néhány centi már nem tudott sokat javított a helyzeten, mert majdnem minden nap olvadt is egy kicsit. A pályák többsége síelhető, de eltérő hó és pályaminőséggel. A majdnem kifogástalan és a "soha többet erre" között van a választék. A magasabban elhelyezkedő pályák általában a jobbak. Van néhány lezárt pálya is, de hiányukban is jókat lehetett síelni. Elég sok jeges, kemény pálya illetve pályarész van, mint ahogy az, az ilyen hó és meteorológiai viszonyok között mindig fennáll. Pénteken nagyon sötét hófelhők és köd (felhő) volt, azonban szombat reggelre csak 1 cm hó esett. Amit írtam az a valmoreli részre is érvényes vélemény. Douchy felé nem síeltem el, így nem tudok arról beszámolni, hogy onnan a pályarendszerbe jutás milyen. Az abból az irányból érkező - és általam látott - pályákon síeltek, és látványra nem voltak az átlagnál rosszabbak. Nagyon jó lenne még min. 30 cm hó, hogy az időközbeni olvadást korrigálja.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.